Wyższy standard skuteczności
Blog

Marketing internetowy

Wybierz dziedzinę
Szybciej, taniej, przez całą dobę...
Opublikowano: 27-10-2008
Czas potrzebny do przeczytania: 0:40 min
Co sprawia, że Polki coraz chętniej robią zakupy za pośrednictwem Sieci? Ogromnym udogodnieniem jest przede wszystkim... dostępność. W sklepie internetowym zakupy można robić przez całą dobę, korzystać z atrakcyjnych promocji oraz z porównywarki cen, a także zamówić wymarzony produkt w mgnieniu oka. Popularność internetowego shoppingu wcale nas nie dziwi!
Autor
Sunrise System
Ocena artykułu
0.00 - (0 głosów)
Google Translate - przetłumacz swój sukces
Opublikowano: 24-10-2008
Czas potrzebny do przeczytania: 1:00 min
Każdy, kto myśli o reklamowaniu swojej firmy poza granicami kraju, powinien rozważyć wykorzystanie sprytnego i jakże pożytecznego narzędzia, jakim jest Google Translate. To tani i szybki sposób, aby przetłumaczyć stronę internetową na dowolny język. Tak wyeksponowana strona stanie się atrakcyjna dla znacznie szerszego grona potencjalnych klientów.
Autor
Miron Kłosiński
Ocena artykułu
0.00 - (0 głosów)
Google - tutaj trwa hossa
Opublikowano: 21-10-2008
Czas potrzebny do przeczytania: 0:55 min
Kryzys? Nie dla Google. Tutaj można mówić wyłącznie w superlatywach: o wzrostach, sukcesach i korzyściach. Jak to możliwe, że w czasach kryzysu korporacja ma się tak dobrze? Zdaniem specjalistów Google to zasługa świetnie przemyślanego produktu. Tania i skuteczna reklama to coś, co zawsze będzie pożyteczne. Wiedzą to zarówno reklamodawcy, jak i twórcy Google.
Autor
Sunrise System
Ocena artykułu
1.00 - (1 głos)
Czas na PR
Opublikowano: 17-10-2008
Czas potrzebny do przeczytania: 1:10 min
Na początku było słowo... i to właśnie ono określa to, jak postrzegani jesteśmy w świecie Internetu. Firmy chętnie korzystają z narzędzi umożliwiających przygotowywanie ciekawych, przyciągających uwagę komunikatów. Jednak sposobów na widoczność jest znacznie więcej i przedsiębiorcy doskonale to wiedzą. Bowiem za dobrą promocją powinien iść też dobry PR. Czy jest on możliwy w Sieci?
Autor
Karolina Świetlicka
Ocena artykułu
0.00 - (0 głosów)
News Google - Google News
Opublikowano: 25-09-2008
Czas potrzebny do przeczytania: 1:00 min
Chcesz wiedzieć, co dzieje się na świecie lub w Twojej najbliższej okolicy? Google właśnie to ułatwił - od wczoraj Google News dostępne jest także w polskiej wersji językowej. Narzędzie pozyskuje informacje z ponad 300 źródeł, co umożliwia zaznajomienie się z najważniejszymi faktami dotyczącymi aktualnych wydarzeń. Założenie? Najbardziej obiektywny punkt widzenia.
Autor
Miron Kłosiński
Ocena artykułu
0.00 - (0 głosów)
Klient w stosownym wieku – określanie stawek w Google AdWords według kryteriów demograficznych
Opublikowano: 22-09-2008
Czas potrzebny do przeczytania: 0:55 min
Czy wiesz, że możesz w precyzyjny sposób określać kampanię AdWords? Także uwzględniając wiek odbiorców. Reklama zostanie wyświetlona tylko tym, których rzeczywiście może zainteresować Twoja oferta. To jedna z nowości, jaką Google udostępnia dla reklam sieci partnerskiej. Wystarczy ustalić odpowiednie stawki za wyświetlenie linku dokładnie określonej grupie odbiorców.
Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Nawet oni potrzebują Google
Opublikowano: 17-09-2008
Czas potrzebny do przeczytania: 0:55 min
Ty, ja, większość osób, które znamy... korzysta z Sieci. Ale zapominamy, że Internet dostępny jest wszystkim, także wielkim tego świata. Z komputera korzysta nawet królowa Elżbieta II i co więcej, chętnie poszerza swoją wiedzę na ten temat. A kogo radzić się w tej kwestii, skoro nie samego założyciela Microsoftu? Nawet oni, królowe i prezydenci, potrzebują dostępu do Google.
Autor
Sunrise System
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Archiwa Google - 250 lat wstecz
Opublikowano: 17-09-2008
Czas potrzebny do przeczytania: 1:30 min
Google nie przestaje nas zadziwiać swoimi kolejnymi funkcjami i pomysłami. Jednocześnie trzeba przyznać, że firma ma rozmach w swoich działaniach. Ostatnim pomysłem jest stworzenie swoistego internetowego archiwum prasowego, w którym znaleźć się mają nawet 250-letnie gazety! Czy wieszczy to początek końca wydań papierowych? Wszystko zależy oczywiście od nas - czytelników.
Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Jeszcze lepszy Internet z przeglądarką Chrome od Google
Opublikowano: 11-09-2008
Czas potrzebny do przeczytania: 1:05 min
Nowa przeglądarka internetowa właśnie pojawiła się na rynku! Czy jest w stanie przełamać hegemonię najpopularniejszych obecnie narzędzi do przeglądania internetu? Jakimi funkcjami i cechami chce przekonać użytkowników do zainstalowania, przetestowania i codziennego korzystania z nowego rozwiązania? Przygotowaliśmy krótki zbiór informacji na temat tego nowego oprogramowania.
Autor
Miron Kłosiński
Ocena artykułu
5.00 - (2 głosy)
Uczą się w Google
Opublikowano: 09-09-2008
Czas potrzebny do przeczytania: 1:35 min
Google Online Marketing Challenge to konkurs zorganizowany dla studentów, którego głównym zadaniem było przygotowanie oraz zrealizowanie strategii reklamowej w Sieci. W zmaganiach wzięła udział cała rzesza żaków gotowych do tego, aby kreatywnie podejść do stawianych zadań. To była świetna okazja, aby przekonać się, jak wysoki poziom wiedzy i otwartości umysłów reprezentują.
Autor
Sunrise System
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
O wyższości informacji nad gadżetami
Opublikowano: 03-09-2008
Czas potrzebny do przeczytania: 2:05 min
Uwielbiamy gadżety! Towarzyszą nam na co dzień, bywają praktyczne, a przede wszystkim stanowią interesujący dodatek. Podczas tegorocznych targów GIFT EXPO przekonujemy się, że to coś więcej, niż drobne przedmioty. Breloczek, smycz do kluczy, kubek mogą stać się znakomitym nośnikiem reklamy. Należy tylko wiedzieć, jak wykorzystać tkwiący w nich potencjał promocyjny.
Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
0.00 - (0 głosów)
Szukamy coraz intensywniej
Opublikowano: 02-09-2008
Czas potrzebny do przeczytania: 1:20 min
Jest wszędzie, otacza nas zewsząd, dostęp do niego mają miliardy ludzi na całym świecie - Internet. Jego potęga jest niepodważalna. A i Polacy zaczynają pod tym względem doganiać inne narodowości. Do Sieci możemy zajrzeć wszędzie, gdzie przyjdzie nam ochota, chcąc poszukać informacji na całe mnóstwo przeróżnych zapytań. Prezentujemy garść najświeższych statystyk.
Autor
Sunrise System
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się