Sprawdź, ile możesz zarobić dzięki kampaniom Google Ads

Czy inwestycja w Google Ads się opłaca? Czy możesz wydawać mniej na kampanie? Czy Twoja agencja efektywnie zarządza budżetem reklamowym? Czy możesz zarabiać więcej?

Narzędzie oblicza prognozowany zwrot z inwestycji w Google Ads na podstawie danych z działań przeprowadzonych dla naszych klientów. Znamy się na tym! W 2022 roku zrealizowaliśmy kampanie o łącznym budżecie 25 milionów złotych dla ponad 600 firm z 24 branż.

Co zyskujesz:

  • Obliczysz szacowany ROAS, czyli zwrot z inwestycji.
  • Dowiesz się, czy kampanie Google Ads opłacają się Twojej firmie.
  • Sprawdzisz, czy możesz zarabiać więcej dzięki reklamom.
  • Upewnisz się, czy Twoja agencja efektywnie zarządza budżetem reklamowym.

Q&A

Nie, nasz kalkulator to bezpłatne narzędzie, którego możesz użyć bez zobowiązań.

To wskaźnik określający, ile zyskasz na każdej wydanej na reklamę złotówce. Im skuteczniej działa Twoja reklama, tym wyższy ROAS.

Należy podzielić przychody z reklam przez ich koszty. Uzyskany wynik trzeba pomnożyć razy 100 procent.

Nie. Kalkulator korzyści pokazuje prognozowane wyniki.

Wypełnij
formularz

i dowiedz się
ile możesz
zarobić

    Zaznacz wszystkie zgody

    Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k., z siedzibą w Poznaniu przy ul. Towarowej 35, 61-896 Poznań, adres e-mail: kontakt@sunrisesystem.pl. Sprzeciw wobec przetwarzania danych możesz złożyć w każdym momencie poprzez kontakt z Administratorem lub Doradcą Klienta, który skontaktował się z Tobą w celu przedstawienia zamówionej wyceny. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.

    *Na miesięczną wartość inwestycji w reklamę składają się: budżet na „kliknięcia” przez Twoich potencjalnych klientów oraz prowizja dla agencji, która skonfiguruje i zrealizuje kampanię reklamową dla Twojej firmy w Internecie.