61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Blog

Z życia firmy

Wybierz dziedzinę
Korzystny profil linkowy to konkretne efekty widoczności - Case study ze współpracy z Bunny Land
Opublikowano: 26-10-2022
Czas potrzebny do przeczytania: 0:35 min
Tworzenie profilu linkowego to kolejny krok w kierunku rozwoju Twojej strony internetowej. Dodatkowo, jeśli zadbasz o to, aby w serwisie pojawiły się wartościowe, dobrze nasycone treści, które zostaną odpowiednio zoptymalizowane, to masz przepis na sukces! Tak właśnie wyglądała współpraca z marką Bunny Land, o efektach możecie przeczytać w tym case study!
Autor
Marta Szwed
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Współpraca kluczem do sukcesu - Case study ze współpracy z FRANCOW JEWELRY
Opublikowano: 24-10-2022
Czas potrzebny do przeczytania: 0:35 min
Za dobrymi rezultatami zawsze stoi zaangażowanie i współpraca. W przypadku naszego Klienta, właściciela sklepu francow.com, to właśnie stały kontakt w połączeniu z takimi działaniami jak optymalizacja mobilnej wersji serwisu czy nasycenie strony wartościowymi treściami były kluczem do sukcesu. Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z naszym case study i zobacz współpracę oczami Klienta!
Autor
Kalemba Adrianna
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Zgodnie z wymaganiami Google, zgodnie z oczekiwaniami Klienta! - Case study ze współpracy z marką P.HOMES
Opublikowano: 03-10-2022
Czas potrzebny do przeczytania: 0:25 min
8-krotny wzrost wyświetleń i 4-krotny wzrost ruchu na stronie - to efekt współpracy z marką P.HOMES w oparciu o usługę SEO Cloud z optymalizacją konwersji! To rozwiązanie najczęściej rekomendowane przez naszych specjalistów dla przedsiębiorców zainteresowanych wzrostem konwersji. W ramach tej usługi działamy kompleksowo - najpierw doskonalimy stronę pod względem technicznym, a później rozpoczynamy pracę nad poprawą konwersji.
Autor
Kalemba Adrianna
Ocena artykułu
5.00 - (6 głosów)
Szybko na sam szczyt - Case study ze współpracy z Biurem Rachunkowym NOTIW
Opublikowano: 03-10-2022
Czas potrzebny do przeczytania: 0:30 min
Pozycjonowanie to proces, którego pierwsze efekty są widoczne zazwyczaj po pierwszych 3 miesiącach współpracy. Nie jest to jednak uniwersalna reguła - wszystko zależy od Twojej strony (jej warunków technicznych) i jej środowiska (Twojej konkurencji).  Niejednokrotnie zdarza się, że efekty widać już po pierwszym miesiącu współpracy.  Sprawdź sam w jakim czasie strona notiw.pl osiągnęła wysokie pozycje!
Autor
Kalemba Adrianna
Ocena artykułu
5.00 - (6 głosów)
4-krotny wzrost wyświetleń w konkurencyjnej branży - case study ze współpracy z e-obuwniczy.pl
Opublikowano: 03-10-2022
Czas potrzebny do przeczytania: 0:30 min
Jak dotrzymać kroku konkurencji i zwiększyć widoczność strony w wyszukiwarce Google w konkurencyjnej branży? Dzięki współpracy z Sunrise System opartej na całościowym pozycjonowaniu SEO Cloud, przekonał się o tym właściciel sklepu internetowego e-obuwniczy.pl. Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z naszym case study i zobacz współpracę oczami Klienta!
Autor
Kalemba Adrianna
Ocena artykułu
5.00 - (6 głosów)
Kompleksowa obsługa drogą do ugruntowania dobrych pozycji w sieci - Case study ze współpracy z GAZDA
Opublikowano: 03-10-2022
Czas potrzebny do przeczytania: 0:20 min
W biznesie często mówi się, że czas to pieniądz, właśnie dlatego wielu przedsiębiorcom zależy na kompleksowym działaniu outsorcingowym w zakresie marketingu. Powierzenie strony internetowej specjalistom pozwala w pełni skupić się na prowadzeniu biznesu. To właśnie ten element współpracy z naszą firmą najbardziej docenia właściciel GAZDA INVEST. Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z naszym case study!
Autor
Kalemba Adrianna
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Relacja z Konferencji - SEO Poland 2022
Opublikowano: 21-09-2022
Czas potrzebny do przeczytania: 7:55 min
To było jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń SEO w 2022 roku! Poprzedzone, aż 16 (dokładnie tyle, co liczba województw - ekipa SEO Poland od kwietnia do sierpnia odwiedziła każdy region Polski) mniejszymi spotkaniami w ciekawej formie barcampu zwiastowała naprawdę sporą dawkę wiedzy i zawsze oczekiwanego „mięsa”, ale również pozakulisowych emocji. Musimy przyznać, że debiut był udany!
Autor
Bartłomiej Żydkiewicz
Ocena artykułu
5.00 - (9 głosów)
Wysokoprocentowe wzrosty na stronie z niskoprocentowymi alkoholami
Opublikowano: 19-08-2022
Czas potrzebny do przeczytania: 0:35 min

Przedsiębiorcy często zastanawiają się jak zmaksymalizować efekty pozycjonowania sklepu internetowego. Naszym rozwiązaniem jest usługa SEO Cloud z optymalizacją konwersji! Dzięki niej zwiększony poprzez pozycjonowanie ruch jest monetyzowany. Takie właśnie rozwiązanie wykorzystaliśmy we współpracy z właścicielem sklepu winespot.pl. Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z naszym case study!

Autor
Kalemba Adrianna
Ocena artykułu
5.00 - (3 głosy)
Welcome pack, czyli jeden z elementów udanego onboardingu
Opublikowano: 11-05-2022
Czas potrzebny do przeczytania: 4:25 min

Czym są welcome packi i jakie mają faktycznie znaczenie w całym systemie onboardingu? O czym koniecznie trzeba pamiętać, tworząc udany zestaw powitalny? Jakie upominki otrzymują wszyscy rozpoczynający pracę w Sunrise System w zestawie onboardingowym Hello Sunrise? Odpowiedzi właśnie na te wszystkie pytania znajdziesz w naszym najnowszym wpisie blogowym!

Autor
Michał Sawka
Ocena artykułu
4.43 - (7 głosów)
Warsztaty z marketingu internetowego dla Zespołu Szkół Handlowych w Bydgoszczy
Opublikowano: 05-04-2022
Czas potrzebny do przeczytania: 3:40 min

Na marketing internetowy spójrzmy tym razem od kulis! To obszar, posiadający wiele płaszczyzn, na których można realizować się zawodowo. Tylko jaką z nich wybrać? Skąd wiedzieć, gdzie zacząć? Podpowiedzią bywa często pokazanie z bliska przez osobę z branży, jej kawałka tortu marketingowego od środka. Właśnie tym zajęła się ostatnio Magda – nasza ekspertka PPC – podczas warsztatów dla Zespołu Szkół Handlowych w Bydgoszczy.

Autor
Magdalena
Ocena artykułu
4.33 - (6 głosów)
Jesteśmy Partnerem Premium i zamierzamy to wykorzystać!
Opublikowano: 07-02-2022
Czas potrzebny do przeczytania: 6:20 min

Co może ucieszyć bardziej niż zastrzyk finansowy na reklamę własnego biznesu? Dodatkowe fundusze na reklamę od agencji wyróżnionej statusem Google Partner Premium! Sunrise System dzięki udziałowi w programie partnerskim Google może zaproponować dodatkowe finanse na kampanie reklamowe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – koniecznie przeczytaj ten artykuł i skontaktuj się z nami!

Autor
Magdalena
Ocena artykułu
4.29 - (7 głosów)
Jak efektywnie wdrażać i komunikować rebranding?
Opublikowano: 25-01-2022
Czas potrzebny do przeczytania: 4:20 min
Czy można przełożyć energię marki na elementy identyfikacji wizualnej? Podjęliśmy takie wyzwanie, chcąc pokazać dynamikę Sunrise System w przestrzeni publicznej i biurowej. Postawiliśmy na niebanalne formy oświetlenia połączone z naszym logotypem. Dlaczego zdecydowaliśmy się na neony w naszym biurze w Bydgoszczy? Kto pomógł nam w realizacji projektu? Zajrzyj za kulisy brand marketingu Sunrise System.
Autor
Michał Sawka
Ocena artykułu
4.86 - (7 głosów)
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się