Wyższy standard skuteczności
Blog

Z życia firmy

Wybierz dziedzinę
Błysnąć jak "Diament Forbesa"
Opublikowano: 30-01-2012
Czas potrzebny do przeczytania: 1:45 min

Dywersyfikacja, nastawienie na eksport, prężność działania i niskie bezrobocie – to zdaniem autorów rankingu „Diamenty Forbesa 2012” charakteryzuje wielkopolską gospodarkę. W naszym regionie wyjątkowo gospodarne są firmy prawie ze wszystkich branż i sektorów. Sunrise System po raz drugi zajął wysokie 3.miejsce w swojej kategorii przychodów – ze wzrostem wyceny wartości w okresie 2008 – 2010 aż o 116,28%.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.25 - (8 głosów)
Wielka frajda w Małej Cerkwicy - Sunrise Dzieciom 2011
Opublikowano: 19-12-2011
Czas potrzebny do przeczytania: 2:45 min

Nie mamy brody, wesołego czerwononosego renifera ani nawet sań (nie licząc tych z napędem na cztery koła). Nie mieszkamy za kołem podbiegunowym. Ale i w tym roku podjęliśmy wyzwanie pomocy Gwiazdorowi w ramach akcji Sunrise Dzieciom. Trafiła do nas lista życzeń od dzieci z Domu Dziecka w Małej  Cerkwicy. Placówka jest filią Domu Dziecka w Więcborku i istnieje od października tego roku. Ma pod opieką 29 dzieci, z których większość trafiła do ośrodka opiekuńczego po raz pierwszy.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.00 - (11 głosów)
„Przedsiębiorstwo Fair Play” po raz czwarty
Opublikowano: 05-12-2011
Czas potrzebny do przeczytania: 1:50 min

2 grudnia 2011 podczas Gali XIV edycji konkursu po raz kolejny znaleźliśmy się w gronie firm ocenionych jako fair play. W ocenie Kapituły Programu, Przedsiębiorstwa Fair Play to te firmy, które dotrzymują podjętych zobowiązań, wkładają wysiłek w kształtowanie pozytywnych relacji ze społecznością lokalną, stwarzają pracownikom sprzyjające warunki do rozwoju, dbają o środowisko naturalne, a współpraca z nimi obciążona jest mniejszym niż przeciętne ryzykiem.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.00 - (8 głosów)
European Business Awards - panel w Londynie za nami
Opublikowano: 19-09-2011
Czas potrzebny do przeczytania: 2:45 min

Trudno w kwadrans omówić ścieżkę rozwoju firmy o dynamice przychodów na poziomie kilku tysięcy procent – 8 września podjął się tego Paweł Rybak, Wiceprezes Zarządu reprezentujący Sunrise System na panelu sędziowskim kwalifikującym do dalszych rozgrywek w konkursie European Business Awards. Panel odbył się w siedzibie banku HSBC sponsorujące konkurs o europejską nagrodę biznesu.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
3.64 - (11 głosów)
Silna polska reprezentacja w Google Online Marketing Challenge
Opublikowano: 29-08-2011
Czas potrzebny do przeczytania: 1:05 min

Dwóch naszych pracowników brało udział w Google Online Marketing Challenge w 2009 roku jako studenci UAM, a w tegorocznej edycji postanowiliśmy wesprzeć zawodników profesjonalną wiedzą– być może przyszłych zawodowych specjalistów w tej dziedzinie. Z satysfakcją obserwujemy, że zespół dostał się do finałowej 100 –  trzymamy kciuki i życzymy wygranej!

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
3.33 - (15 głosów)
Sunrise System - w gronie finalistów European Business Awards
Opublikowano: 29-07-2011
Czas potrzebny do przeczytania: 1:30 min

Zdobywając prestiżowy tytuł Ruban d’Honneur, zostaliśmy wybrani do uczestnictwa w drugiej rundzie konkursu European Bussiness Awards. Otrzymanie "wstęgi honoru" jest osiągnięciem, którym mogą się pochwalić firmy wyróżniające się w swojej branży.

Tytuł Ruban d’Honneur otrzymaliśmy jako jedyni spośród tysięcy polskich firm - i to właśnie Sunrise System będzie reprezentował Polskę na uroczystej gali finałowej European Business Awards w Barcelonie 22 listopada.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
3.00 - (16 głosów)
Nominacja w European Business Awards - ruszamy na podbój Europy
Opublikowano: 27-06-2011
Czas potrzebny do przeczytania: 1:15 min

Podczas Gali 21 czerwca 2011 otrzymaliśmy oficjalnie nominację jako krajowy reprezentant w konkursie promującym przedsiębiorstwa, które w skali Europy wyróżniają się biznesową skutecznością, przy jednoczesnym stawianiu na wartości odpowiedzialnego biznesu. Nominację w imieniu Spółki odebrał Paweł Rybak.
Nominacja do reprezentacji krajowej to półmetek. Spośród reprezentantów  wszystkich krajów Unii Europejskiej jury wybierze 100 firm, które awansują do finału, otrzymując tytuł Ruban d'Honneur.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
3.22 - (18 głosów)
Amica - dobry produkt w dobrych rękach
Opublikowano: 14-06-2011
Czas potrzebny do przeczytania: 2:45 min

Jedna ze 100 najsilniejszych polskich marek, firma wyróżniona Nagrodą Gospodarczą Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej dla najlepszego polskiego przedsiębiorstwa: nic więc dziwnego, że produkty Amiki piorą, chłodzą i zmywają w milionach polskich domów. Od grudnia 2009 serwisy internetowe www.amica.com.pl, www.amica-international.co.uk, www.amica-spotrebice.cz są profesjonalnie eksponowane przez Sunrise System sp. z o.o. w wyszukiwarkach internetowych, każdy na kilkadziesiąt wyrażeń kluczowych.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
2.94 - (18 głosów)
TVP Bydgoszcz - Sunrise Dzieciom jako dobre praktyki CSR
Opublikowano: 23-05-2011
Czas potrzebny do przeczytania: 0:20 min

Społeczna odpowiedzialność to nie jest w biznesie nowa idea, niemniej wciąż jeszcze nie okrzepła i działania charytatywne firm warto mocno eksponować. Mieliśmy przyjemność krótko zaprezentować swoje działania w bydgoskiej telewizji -ideę Sunrise Dzieciom jako model dobrych praktyk w CSR oraz przykład wolontariatu pracowniczego - angażowania się pracowników bezinteresownie w działania prospołeczne.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
3.00 - (15 głosów)
Sunrise System wśród liderów europejskiego biznesu
Opublikowano: 09-05-2011
Czas potrzebny do przeczytania: 1:00 min

Sunrise System wśród najlepszych firm Europy! W piątej edycji prestiżowego konkursu European Business Awards, honorującego firmy ze Starego Kontynentu łączące biznesową skuteczność z etyką społecznej odpowiedzialności zakwalifikowaliśmy się jako jedni z reprezentantów Polski. Rozstrzygnięcie edycji 2011 nastąpi w listopadzie w Barcelonie - już teraz wytrzymujemy porównanie z najlepszymi biznesami Europy.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.33 - (6 głosów)
Centrum Performance Marketing - czas start!
Opublikowano: 04-05-2011
Czas potrzebny do przeczytania: 0:55 min

Po kilku miesiącach intensywnych prac i starannego wyboru kadr - rusza kolejne centrum kompetencyjne. Nowe Centrum Performance Marketing zlokalizowaliśmy w regionie, w którym drzemie niewykorzystany jeszcze potencjał - młodzi, ambitni z "pokolenia online". Dla naszych obecnych i potencjalnych klientów ważna jest informacja, że Centrum staje się węzłowym zapleczem technologicznym i kompetencyjnym, odpowiedzialnym za konsulting, analitykę i nowe usługi.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.00 - (10 głosów)
Czy spełniamy obietnice dawane klientom?
Opublikowano: 12-04-2011
Czas potrzebny do przeczytania: 1:35 min

Na podstawie przyznanego już drugi rok z rzędu Godła Firma Przyjazna Klientowi, z przyjemnością stwierdzamy, że zdaniem naszych klientów odpowiedź jest twierdząca - w ich odczuciu spełniamy dane obietnice i okazujemy się przyjazną firmą. Godło zostało przyznane po audycie - anonimowych badaniach ankietowych przeprowadzonych wśród naszych klientów przez Fundację Obserwatorium Zarządzania.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
3.22 - (9 głosów)
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się