Wyższy standard skuteczności
Blog

Z życia firmy

Wybierz dziedzinę
Marka Target i Sunrise System: naturalnie skuteczni
Opublikowano: 31-08-2012
Czas potrzebny do przeczytania: 6:10 min

Tamark Spółka Akcyjna jest liderem na polskim rynku w zakresie dystrybucji środków ochrony i pielęgnacji roślin. Jeszcze kilka miesięcy temu była widoczna w Internecie wyłącznie na swoją nazwę – czyli praktycznie niewidoczna dla potencjalnych nowych klientów. Na temat zmiany tego stanu rzeczy przy współpracy z Sunrise System rozmawiamy z Panem Przemysławem Hirsch, Dyrektorem Handlowym Tamark.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.50 - (4 głosy)
Szymon Rydelski Certyfikowanym Specjalistą Google AdWords
Opublikowano: 05-06-2012
Czas potrzebny do przeczytania: 0:50 min

Do zespołu certyfikowanych specjalistów Google AdWords dołączył kolejny pracownik Sunrise System - Szymon Rydelski. Na co dzień pracuje w bydgoskim oddziale firmy, Centrum Performance Marketing, i zajmuje się planowaniem i realizacją działań promocyjnych dla naszych klientów. Aby zostać certyfiowanym specjalistą, należy zdać kilka egzaminów o różnym poziomie trudności. To tak zwana "korona Google".

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.00 - (12 głosów)
Jak zdobyć klienta w Emiratach Arabskich?
Opublikowano: 29-05-2012
Czas potrzebny do przeczytania: 2:20 min

Firma ANRO jest czołowym polskim producentem systemów informacji wizualnej oraz oznaczeń bezpieczeństwa. W pierwszym etapie współpracy strona firmy ANRO była promowana w ramach nowatorskiej kampanii w ramach Pakietu SEM Concierge. Oczekiwane rezultaty osiągnięto w relatywnie krótkim czasie, co zdecydowało o kontynuacji tej kampanii. Dzięki ogromnym możliwościom, jakie stwarza Internet, firma ANRO zaistniała również na rynku niemieckim i, z pomocą Sunrise System, planuje ekspansję na Emiraty Arabskie.

Autor
Anna Bumbar
Ocena artykułu
5.00 - (5 głosów)
Forum IAB 2012 – wrażenia po konferencji "Adaptive marketing, Adaptive enterprise”
Opublikowano: 28-05-2012
Czas potrzebny do przeczytania: 2:40 min

Forum IAB jest konferencją organizowaną co roku przez Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Sunrise System sp. z o.o. jako aktywny członek była reprezentowana przez Starszego doradcę ds. kluczowych klientów, Łukasza Tuchowskiego oraz SEM menedżera, Michała Tomczaka. Tegorocznej edycji przyświecało hasło "Adaptive marketing, Adaptive enterprise”.

Autor
Łukasz Tuchowski
Ocena artykułu
3.75 - (4 głosy)
Sunrise System po raz trzeci w gronie Firm Przyjaznych Klientowi
Opublikowano: 22-05-2012
Czas potrzebny do przeczytania: 2:40 min

Nadal jedyna taka w branży i w szczupłym, elitarnym gronie 18 tak wyróżnionych – 21 maja 2012 Spółka Sunrise System podczas Gali w Hotelu Mariott po raz trzeci uzyskała Godło Firmy Przyjaznej Klientowi. Podstawą do uzyskania Godła jest audyt przeprowadzany anonimowo wśród klientów firmy przez Fundację Obserwatorium Zarządzania, niezależną instytucję otoczenia biznesu wspierająca wdrażanie innowacji w gospodarce

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
3.08 - (13 głosów)
Jak zawsze - gramy fair play
Opublikowano: 20-04-2012
Czas potrzebny do przeczytania: 0:55 min

Weryfikacja po raz kolejny przyniosła pozytywne wnioski i Sunrise System podczas Gali 19 kwietnia  otrzymała czwarty certyfikat "Przedsiębiorstwa Fair Play".   Kapituła wyróżnia tym tytułem sprawdzone firmy, które na co dzień respektują wartości etyczne i wzorowo wywiązują się ze swoich zobowiązań. W ocenie organizatrów "Przedsiębiorstwo Fair Play" to także godny polecenia pracodawca, którego pracowników wyróżnia zaangażowanie, kreatywność i zadowolenie ze swojego miejsca pracy.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (2 głosy)
Sunrise System zwycięża w Wielkim Konkursie Google 2012
Opublikowano: 19-04-2012
Czas potrzebny do przeczytania: 4:00 min

Na dorocznym spotkaniu „Google dla Agencji”, które tym razem odbyło się w warszawskiej Fortecy, odebraliśmy główną nagrodę za zwycięstwo w konkursie skierowanym do wszystkich agencji SEM współpracujących z polskim oddziałem Google. Tym samym nasz tryumf potwierdził bardzo silną pozycję Sunrise System na rodzimym rynku firm oferujących prowadzenie kampanii linków sponsorowanych.

Autor
Jurek Maciej
Ocena artykułu
4.53 - (34 głosy)
Kryzys to nie czas na bylejakość - Gala Gazel Biznesu 2011
Opublikowano: 05-03-2012
Czas potrzebny do przeczytania: 2:25 min

50% udziału w polskim PKB i 70% miejsc pracy, efektywne zarządzanie, elastyczność i kreatywność - to cechy szczególne Gazel Biznesu - najdynamiczniej rozwijających się firm z sektora MSP. Na całym świecie pod kątem rankingu oceniono dotąd 50 mln przedsiębiorstw - tylko niektóre z nich spełniły wymagania zestawienia. Sunrise System został Gazelą Biznesu w XII edycji rankingu.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.00 - (4 głosy)
Sunrise System Gazelą Biznesu 2011
Opublikowano: 31-01-2012
Czas potrzebny do przeczytania: 1:35 min

Nazwa rankingu odzwierciedla typ nagrodzonych wyróżnieniem firm: Gazele Biznesu to dynamiczne, sprawne przedsiębiorstwa, które świetnie sobie radzą nawet w konkurencji ze znacznie większymi  uczestnikami rynku.Sunrise System znalazł się w rankingu Gazele Biznesu 2011, opublikowanym w grudniowym „Pulsie Biznesu” ze wzrostem przychodu w latach 2008-2009-2010 oszacowanym na poziomie 300%.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
3.36 - (11 głosów)
Błysnąć jak "Diament Forbesa"
Opublikowano: 30-01-2012
Czas potrzebny do przeczytania: 1:45 min

Dywersyfikacja, nastawienie na eksport, prężność działania i niskie bezrobocie – to zdaniem autorów rankingu „Diamenty Forbesa 2012” charakteryzuje wielkopolską gospodarkę. W naszym regionie wyjątkowo gospodarne są firmy prawie ze wszystkich branż i sektorów. Sunrise System po raz drugi zajął wysokie 3.miejsce w swojej kategorii przychodów – ze wzrostem wyceny wartości w okresie 2008 – 2010 aż o 116,28%.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.25 - (8 głosów)
Wielka frajda w Małej Cerkwicy - Sunrise Dzieciom 2011
Opublikowano: 19-12-2011
Czas potrzebny do przeczytania: 2:45 min

Nie mamy brody, wesołego czerwononosego renifera ani nawet sań (nie licząc tych z napędem na cztery koła). Nie mieszkamy za kołem podbiegunowym. Ale i w tym roku podjęliśmy wyzwanie pomocy Gwiazdorowi w ramach akcji Sunrise Dzieciom. Trafiła do nas lista życzeń od dzieci z Domu Dziecka w Małej  Cerkwicy. Placówka jest filią Domu Dziecka w Więcborku i istnieje od października tego roku. Ma pod opieką 29 dzieci, z których większość trafiła do ośrodka opiekuńczego po raz pierwszy.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.00 - (11 głosów)
„Przedsiębiorstwo Fair Play” po raz czwarty
Opublikowano: 05-12-2011
Czas potrzebny do przeczytania: 1:50 min

2 grudnia 2011 podczas Gali XIV edycji konkursu po raz kolejny znaleźliśmy się w gronie firm ocenionych jako fair play. W ocenie Kapituły Programu, Przedsiębiorstwa Fair Play to te firmy, które dotrzymują podjętych zobowiązań, wkładają wysiłek w kształtowanie pozytywnych relacji ze społecznością lokalną, stwarzają pracownikom sprzyjające warunki do rozwoju, dbają o środowisko naturalne, a współpraca z nimi obciążona jest mniejszym niż przeciętne ryzykiem.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.00 - (8 głosów)
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się