Wyższy standard skuteczności
Blog

Z życia firmy

Wybierz dziedzinę
Piekielnie dobre jasełka, czyli Sunrise Dzieciom 2013 w Wągrowcu
Opublikowano: 20-12-2013
Czas potrzebny do przeczytania: 1:35 min

Tam go jeszcze nie było - w tym roku Święty Mikołaj zanim dotarł do oczekujących go dzieci, musiał spotkać diabły, wątpiące anioły i Trzech Króli niewiadomego pochodzenia... Jasełka w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Wągrowcu przypomniały nam, pomocnikom Gwiazdora, o co chodzi w świątecznej atmosferze. To już 6. świąteczne spotkanie pod znakiem Sunrise Dzieciom - jak zawsze pełne emocji.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.00 - (15 głosów)
Sunrise System po raz 5. w gronie 500 najdynamiczniejszych firm regionu EMEA
Opublikowano: 03-12-2013
Czas potrzebny do przeczytania: 1:00 min

Ranking Deloitte Technology Fast ma swoją globalną odsłonę - zestawienie 500 najdynamiczniej rosnących firm technologicznych regionu EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka). Sunrise System znalazła się w gronie najlepszych spółek 2013 roku z wynikiem 439% wzrostu przychodu w latach 200-2012. To miejsce w prestiżowej 500-tce już 5. z rzędu.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.27 - (11 głosów)
Sunrise System świadczy usługi dla klientów nazwa.pl
Opublikowano: 29-11-2013
Czas potrzebny do przeczytania: 1:20 min

Na każde zapytanie Google i inne wyszukiwarki internetowe wyświetlają tysiące odpowiedzi, a przeciętny użytkownik zwraca uwagę tylko na te umieszczone na najwyższych pozycjach – dlatego Sunrise System będzie świadczyć usługi pozycjonowania i optymalizacji dla klientów nazwa.pl. Aby sprawdzić usługę pozycjonowania rekomendowaną przez nazwa.pl, wystarczy wypełnić formularz na stronie: https://www.nazwa.pl/inne/seo/

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
3.69 - (13 głosów)
4 kolejnych specjalistów z Google Analytics Individual Qualification
Opublikowano: 14-11-2013
Czas potrzebny do przeczytania: 1:10 min

W szczupłym gronie (na ten moment jedynie 141 osób w całej Polsce) analityków wyróżnionych prestiżowym certyfikatem Google Analytics Individual Qualification znalazło się 4 kolejnych pracowników Sunrise System. Certyfikacja kolejnych pracowników wpisuje się w firmowe motto wyższego standardu skuteczności: cały świeżo certyfikowany zespół traktuje Google Analytics narzędziowo: dane pozyskane za sprawą tego złożonego narzędzia służą rozwijaniu usług i konkretnych kampanii zgodnie z celami biznesowymi naszego Klienta.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.67 - (12 głosów)
Deloitte: Sunrise System po raz 5. wyróżniona za innowacyjność i wzrost przychodów
Opublikowano: 25-10-2013
Czas potrzebny do przeczytania: 1:20 min

Dużym rosnąć trudniej? A jednak po raz piąty - co jest dużym sukcesem Spółki w świetle metodologii rankingu - Sunrie System znalazła się w zestawieniu 50 najszybciej rosnących innowacyjnych firm w Europie Środkowo-Wschodniej. W kategorii firm zajmujących się pozycjonowaniem, z 439-procentowym wzrostem przychodów w latach 2008 - 2012, po raz piąty Spółka okazała się ... bezkonkurencyjna.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.60 - (10 głosów)
Kim jest pozycjoner i jak zrobić karierę? Kolejne warsztaty SEO i Targi Pracy za nami
Opublikowano: 25-10-2013
Czas potrzebny do przeczytania: 0:50 min

Kim jest pozycjoner? Czy świeżo upieczony absolwent może rozpocząć pełną sukcesów ścieżkę kariery w dużej agencji interaktywnej? Jak od kuchni wygląda praca specjalisty ds. SEO i jak przejść proces rekrutacji? Na te i wiele innych ciekawych pytań odpowiedzieliśmy na 2 kolejnych warsztatach z cyklu "Być albo nie być - pozycjonowanie w Google" oraz podczas Targów Pracy OFFerty 2013, które odbyły się wczoraj w Bydgoszczy.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.50 - (8 głosów)
Być albo nie być w Google - warsztaty na temat pozycjonowania
Opublikowano: 16-10-2013
Czas potrzebny do przeczytania: 0:30 min

Sunrise System we współpracy z bydgoskimi i poznańskimi szkołami średnimi i wyższymi organizuje cykl otwartych, bezpłatnych warsztatów na temat pozycjonowania. Zajęcia kierowane są do wszystkich osób zainteresowanych tematyką SEM/SEO, w szczególności informatyków i absolwentów kierunków ścisłych wiążących swoją zawodową przyszłość z profesjonalnym marketingiem internetowym. Dla zainteresowanych - możliwość zweryfikowania swoich umiejętności na rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko pozycjonera. Czeka kilkadziesiąt etatów na różnych poziomach zaawansowania. Zapraszamy!

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
3.80 - (10 głosów)
Jak osiągnąć sukces w Szwecji? Pozycjonując się na lokalnym rynku.
Opublikowano: 09-10-2013
Czas potrzebny do przeczytania: 2:20 min

Julias Rent Hus AB  to rodzinna firma prowadzona przez małżeństwo Polaków, którzy swoją przyszłość na stałe związali ze Sztokholmem.  Ich działalność skoncentrowana jest na profesjonalnym sprzątaniu biur oraz prywatnych mieszkań.  Na trudnym szwedzkim rynku dotarcie do szerokiego grona klientów, zainteresowanych właśnie ich usługami, okazało się niemałym wyzwaniem. Pojawiła się konieczność znalezienia optymalnej formy promocji przedsiębiorstwa. O korzyściach płynących z pozycjonowania na zagranicznym rynku, rozmawialiśmy z właścicielem firmy Panem Karolem Sieradzkim.

Autor
Anna Bumbar
Ocena artykułu
4.60 - (15 głosów)
AdWords Certified Trainer dla Łukasza Machury
Opublikowano: 11-09-2013
Czas potrzebny do przeczytania: 1:30 min

Wysokie umiejętności przygotowania i prowadzenia szkoleń oraz zdolności do skutecznego prezentowania możliwości Google AdWords potwierdziło dotąd w Polsce 17 osób – w tym nasz pracownik Łukasz Machura - doświadczony SEM Menedżer, zajmujący obecnie stanowisko Koordynatora Usług Performance Marketing. Program AdWords Certified Trainer ma na celu promowanie wysokiej jakości, inspirujących szkoleń w zakresie prowadzenia efektywnych kampanii AdWords. Certyfikowani trenerzy reprezentują bezpośrednio Google.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.27 - (15 głosów)
Korona Google dla Szymona Rydelskiego!
Opublikowano: 23-07-2013
Czas potrzebny do przeczytania: 0:45 min

Certyfikaty Google AdWords na całym świecie stanowią synonim najwyższego poziomu wiedzy z zakresu linków sponsorowanych oraz umiejętności skutecznego prowadzenia i optymalizowania kampanii. Zdobycie kompletów certyfikatów jest sukcesem, który w Polsce osiągnęły zaledwie 23 osoby. Jednym z posiadaczy „korony Google” jest nasz kolejny kolega – Szymon Rydelski. Serdecznie gratulujemy - Klientom Szymona:-)

Autor
Anna Bumbar
Ocena artykułu
4.36 - (14 głosów)
Sunrise System jako National Champion w European Business Awards 2013
Opublikowano: 18-07-2013
Czas potrzebny do przeczytania: 1:20 min

W tegorocznej edycji European Business Awards Spółka Sunrise System otrzymała nominacje na krajowego reprezentanta w kategorii The Infosys Business of The Year, w kategorii przychodów do 25 mln euro. Wśród krajowych reprezentantów innych branż są firmy takie jak Grupa LOTOS S.A, Bayer sp. z o.o. Tym samym rozpoczynamy honorową rywalizację z najlepszymi fimami z całej Europy o Ruban d’Honneur   - wstęgę honoru – która jest etapem kwalifikacyjnym do finalnych rozgrywek o Europejską Nagrodę Biznesu.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.30 - (10 głosów)
Kreatywna przestrzeń nie tylko w Google
Opublikowano: 15-07-2013
Czas potrzebny do przeczytania: 1:35 min

Grany właśnie na ekranach kin film „Stażyści” przypomniał wszystkim o aranżacji przestrzeni w siedzibie Google INC. Gigant z Kalifornii pokazał, jak pomysłowo można zaprojektować wnętrze biura. Kreatywne breakout roomy, miejsca do relaksu, czy rekreacji, a także darmowe restauracje to trendy, które znajdują wielu naśladowców. Również w Polsce. Jednym z nich jest Sunrise System.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.20 - (10 głosów)
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się