Wyższy standard skuteczności
Blog

Z życia firmy

Wybierz dziedzinę
Zmiany, zmiany, zmiany...
Opublikowano: 22-09-2009
Czas potrzebny do przeczytania: 1:35 min

Nie zwalniamy tempa i jako firma stawiamy na nieustanny rozwój oraz poszerzanie naszego teamu. Zmiany są dobre, firma stale się powiększa, dlatego miło nam poinformować, że otworzyliśmy nowe biuro w Poznaniu, w którym znajdować się będzie nasz dział pozycjonowania oraz dział kreatywny. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z naszej przeprowadzki.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Frontalny atak reklamowy
Opublikowano: 31-08-2009
Czas potrzebny do przeczytania: 2:10 min

Internet jest jeden, ale strategii internetowej ekspansji – prawdopodobnie nieskończenie wiele. Mazowiecka Fabryka Mebli GMP wykorzystuje trzy najważniejsze kanały reklamy w wyszukiwarce Google, zwielokrotniając w ten sposób możliwości pozyskania klienta za pośrednictwem Sieci. Dzisiaj mamy przyjemność przedstawić czytelnikom naszego bloga firmę, która postawiła na prawdziwie frontalny atak reklamowy.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Google na Facebooku
Opublikowano: 05-08-2009
Czas potrzebny do przeczytania: 0:20 min
Wielcy lubią trzymać się razem - nie inaczej stało się w przypadku dwóch gigantów Internetu. Google wie, jak ważne jest utrzymywanie dobrych kontaktów z użytkownikami sieci, dlatego znalazł dla siebie miejsce w równie popularnym medium - na portalu społecznościowym Facebook. Ten zabieg okazał się strzałem w dziesiątkę: i wygodnym, i bardzo na czasie.
Autor
Sunrise System
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Elfa Manufacturing sp. z o.o. – oferta dobrze przechowana
Opublikowano: 02-07-2009
Czas potrzebny do przeczytania: 2:00 min

Firma Elfa Manufacturing Poland sp. z o.o. wie jak sprawić, aby w Twoim biurze lub mieszkaniu znalazło się więcej miejsca. Zespół Sunrise System wiedział natomiast co zrobić, aby wyróżnić markę spośród konkurencji i zapewnić jej dobrą widoczność w wyszukiwarce Google. Przemyślana strategia oraz sprawna optymalizacja okazały się naszą siłą - efekty są znakomite!

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (2 głosy)
AMSORT: wzwyż i do przodu
Opublikowano: 17-06-2009
Czas potrzebny do przeczytania: 2:10 min
Marka AMSORT Sp. z o.o., znana wcześniej jako firma DERCO Sp. z o.o., to prężnie rozwijająca się działalność, dla której istotnym momentem rozwoju stał się rebranding. Przedsiębiorstwo zaczęło korzystać z nowej energii, stając się niezachwianą konkurencją dla innych dostawców systemów przenośnikowych na świecie. Przyjrzyjmy się, jak rebranding wpłynął na rozpoczęcie tej nowej drogi rozwoju.
Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Mamy dwóch specjalistów Google Analytics!
Opublikowano: 15-06-2009
Czas potrzebny do przeczytania: 1:00 min
Wiedzieć znaczy móc - tak możemy podsumować wydarzenie, jakim było uzyskanie statusu Google Analytics Individual przez dwóch członków naszego zespołu. Wiedza, jaką wykazali się podczas egzaminu sprawiła, że możemy pochwalić się obecnością dwóch wybitnych specjalistów Google Analytics, którzy jeszcze prężniej niż zwykle przystąpią do pracy nad modernizowaniem stron naszych partnerów biznesowych.
Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (2 głosy)
F jak FLOREX
Opublikowano: 29-05-2009
Czas potrzebny do przeczytania: 1:50 min
Firma Florex miała konkretny cel - pokazać się w sieci jako wiarygodny dostawca o międzynarodowym zasięgu, który stale się rozwija, myśląc przede wszystkim o wygodzie swoich klientów. Aby uzyskać jak najlepsze wyniki, zdecydowała się na współpracę z Sunrise System. Przeszły one nasze oczekiwania i udowodniły, że dobrze przemyślana kampania reklamowa w wyszukiwarkach to klucz do sukcesu.
Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
3.00 - (4 głosy)
Warszawa w Google Street View
Opublikowano: 12-05-2009
Czas potrzebny do przeczytania: 0:55 min
Warszawiacy mogą być dumni - od dziś są widoczni w Internecie za sprawą Google Street View. Samochody internetowego giganta przywitały polską stolicę i uwieczniły wygląd ulic oraz budynków. To znakomita wiadomość dla biznesmenów, ale zarazem pożywka dla sceptyków takiego rozwiązania, który twierdzą, że to ułatwienie dla włamywaczy. Obecności na mapie nie trzeba się jednak obawiać.
Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Nowi specjaliści Google AdWords
Opublikowano: 30-04-2009
Czas potrzebny do przeczytania: 0:50 min
Do naszego grona dołączyło dwóch specjalistów Google AdWords, którzy na co dzień żonglują słowem pisanym jak nikt inny! To dzięki nim strony internetowe zyskują inne, bo atrakcyjne oblicze. Właśnie potwierdzili swoje umiejętności w tym zakresie pokazując, jak kreatywnie i z rozmysłem można podejść do tworzenia kampanii AdWords.
Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Reklama jak intymny podszept
Opublikowano: 14-04-2009
Czas potrzebny do przeczytania: 1:20 min
Czasem nie wystarczy spora popularność w Sieci - potrzebne okazuje się również przemyślane wsparcie pozycjonerskie, aby być o krok przed konkurencją. Tak było w przypadku sklepu internetowego intymnabielizna.pl, prowadzonym przez firmę Abby. E-sklep uzyskał znakomite wyniki dzięki współpracy z Sunrise System, a do tego stał się lepiej widoczny i co za tym idzie, rozpoznawalny.
Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Notatka specjalisty
Opublikowano: 31-03-2009
Czas potrzebny do przeczytania: 2:45 min
Czego dowiedzieliśmy się podczas szkolenia agencyjnego? Że Google jest i długo pozostanie gigantem, który dyktuje sieciowe trendy. Internet coraz częściej zagląda do naszego świata, a my mu w tym pomagamy. Wpisujemy w wyszukiwarkę biliony zapytań, Sieć zastępuje nam inne dotychczas wybierane media, a promocja w Internecie po prostu się opłaca.
Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (2 głosy)
Udokumentowana solidność
Opublikowano: 13-03-2009
Czas potrzebny do przeczytania: 0:55 min
Miło nam poinformować, że na rękach Pawła Rybaka spoczął certyfikat Solidna Firma, który podkreślił nasze zaangażowanie w rozwój biznesu, a także wsparcie wizerunku polskiej przedsiębiorczości poza granicami kraju. Jesteśmy niezmiennie dumni z naszych dokonań, możliwości współpracy ze specjalistami, a także realnego wpływu na polski biznes w Sieci.
Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (2 głosy)
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się