Wyższy standard skuteczności
Blog

Z życia firmy

Wybierz dziedzinę
AMSORT: wzwyż i do przodu
Opublikowano: 17-06-2009
Czas potrzebny do przeczytania: 2:10 min
Marka AMSORT Sp. z o.o., znana wcześniej jako firma DERCO Sp. z o.o., to prężnie rozwijająca się działalność, dla której istotnym momentem rozwoju stał się rebranding. Przedsiębiorstwo zaczęło korzystać z nowej energii, stając się niezachwianą konkurencją dla innych dostawców systemów przenośnikowych na świecie. Przyjrzyjmy się, jak rebranding wpłynął na rozpoczęcie tej nowej drogi rozwoju.
Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Mamy dwóch specjalistów Google Analytics!
Opublikowano: 15-06-2009
Czas potrzebny do przeczytania: 1:00 min
Wiedzieć znaczy móc - tak możemy podsumować wydarzenie, jakim było uzyskanie statusu Google Analytics Individual przez dwóch członków naszego zespołu. Wiedza, jaką wykazali się podczas egzaminu sprawiła, że możemy pochwalić się obecnością dwóch wybitnych specjalistów Google Analytics, którzy jeszcze prężniej niż zwykle przystąpią do pracy nad modernizowaniem stron naszych partnerów biznesowych.
Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (2 głosy)
F jak FLOREX
Opublikowano: 29-05-2009
Czas potrzebny do przeczytania: 1:50 min
Firma Florex miała konkretny cel - pokazać się w sieci jako wiarygodny dostawca o międzynarodowym zasięgu, który stale się rozwija, myśląc przede wszystkim o wygodzie swoich klientów. Aby uzyskać jak najlepsze wyniki, zdecydowała się na współpracę z Sunrise System. Przeszły one nasze oczekiwania i udowodniły, że dobrze przemyślana kampania reklamowa w wyszukiwarkach to klucz do sukcesu.
Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
3.00 - (4 głosy)
Warszawa w Google Street View
Opublikowano: 12-05-2009
Czas potrzebny do przeczytania: 0:55 min
Warszawiacy mogą być dumni - od dziś są widoczni w Internecie za sprawą Google Street View. Samochody internetowego giganta przywitały polską stolicę i uwieczniły wygląd ulic oraz budynków. To znakomita wiadomość dla biznesmenów, ale zarazem pożywka dla sceptyków takiego rozwiązania, który twierdzą, że to ułatwienie dla włamywaczy. Obecności na mapie nie trzeba się jednak obawiać.
Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Nowi specjaliści Google AdWords
Opublikowano: 30-04-2009
Czas potrzebny do przeczytania: 0:50 min
Do naszego grona dołączyło dwóch specjalistów Google AdWords, którzy na co dzień żonglują słowem pisanym jak nikt inny! To dzięki nim strony internetowe zyskują inne, bo atrakcyjne oblicze. Właśnie potwierdzili swoje umiejętności w tym zakresie pokazując, jak kreatywnie i z rozmysłem można podejść do tworzenia kampanii AdWords.
Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Reklama jak intymny podszept
Opublikowano: 14-04-2009
Czas potrzebny do przeczytania: 1:20 min
Czasem nie wystarczy spora popularność w Sieci - potrzebne okazuje się również przemyślane wsparcie pozycjonerskie, aby być o krok przed konkurencją. Tak było w przypadku sklepu internetowego intymnabielizna.pl, prowadzonym przez firmę Abby. E-sklep uzyskał znakomite wyniki dzięki współpracy z Sunrise System, a do tego stał się lepiej widoczny i co za tym idzie, rozpoznawalny.
Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Notatka specjalisty
Opublikowano: 31-03-2009
Czas potrzebny do przeczytania: 2:45 min
Czego dowiedzieliśmy się podczas szkolenia agencyjnego? Że Google jest i długo pozostanie gigantem, który dyktuje sieciowe trendy. Internet coraz częściej zagląda do naszego świata, a my mu w tym pomagamy. Wpisujemy w wyszukiwarkę biliony zapytań, Sieć zastępuje nam inne dotychczas wybierane media, a promocja w Internecie po prostu się opłaca.
Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (2 głosy)
Udokumentowana solidność
Opublikowano: 13-03-2009
Czas potrzebny do przeczytania: 0:55 min
Miło nam poinformować, że na rękach Pawła Rybaka spoczął certyfikat Solidna Firma, który podkreślił nasze zaangażowanie w rozwój biznesu, a także wsparcie wizerunku polskiej przedsiębiorczości poza granicami kraju. Jesteśmy niezmiennie dumni z naszych dokonań, możliwości współpracy ze specjalistami, a także realnego wpływu na polski biznes w Sieci.
Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (2 głosy)
Oferta na każdy wymiar
Opublikowano: 26-02-2009
Czas potrzebny do przeczytania: 2:35 min
To dopiero sukces! Firma Bartnikowski szukała sposobu na to, aby wypromować swoje prestiżowe produkty i zarazem stać się liderem - nie tylko w Sieci, ale także poza nią. Przy wsparciu Sunrise System okazało się to możliwe. Jedna z największych polskich firm z branży meblowej stała się widoczna, a tym samym chętniej wybierana przez Klientów zainteresowanych kupnem luksusowego wyposażenia do biura.
Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Przeszliśmy gęste sito... Sunrise System Solidną Firmą!
Opublikowano: 30-01-2009
Czas potrzebny do przeczytania: 2:20 min
Zaszczytem jest odbierać takie wyróżnienia - Solidna Firma to także solidne, skierowane do klientów obietnice, z których wywiązujemy się... równie solidnie. To słowo-klucz długo nie będzie schodzić z naszych uśmiechniętych ust, dlatego tak chętnie będziemy to powtarzać. Znaleźliśmy się wśród firm cenionych za rzetelność, ale także odwagę w sięganiu po innowacyjne rozwiązania w dziedzinie reklamy.
Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Gazela Biznesu na top pozycjach
Opublikowano: 29-01-2009
Czas potrzebny do przeczytania: 2:35 min
Ta współpraca była dla nas prawdziwą przyjemnością, a wszystkie sukcesy firmy osiągnięte za pomocą działań w sieci uznawaliśmy po części za nasze własne zwycięstwo. Historia Grupy Jaan Nordglass jest szalenie imponująca, a wspólnie podjęte działania w świecie Internetu pozwoliły nam dołożyć cegiełkę do prężnego rozwoju przedsiębiorstwa. Wyniki są naprawdę zadowalające.
Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (2 głosy)
Sunrise Dzieciom - gwiazdka 2008 w Trzemesznie
Opublikowano: 23-12-2008
Czas potrzebny do przeczytania: 1:45 min

Menedżer z lalką pod pachą i torbą pełną cukierków w zanadrzu, wieża ze słodyczami piętrząca się chybotliwie na stole konferencyjnym, pozycjoner oplątany lampkami i wiceprezes Zarządu spacerujący wokół kolorowych pakunków - ot, zwykły dzień w Sunrise System - zwykły przedświąteczny dzień. A wszystko dlatego, że w tym roku gościliśmy w roli Świętych Mikołajów z wizytą w Zespole Placówek Wsparcia Rodziny w Trzemesznie "Droga do Domu".

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się