61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Blog
Informacje z branży i życia firmy
Wybierz dziedzinę

Ars Meble – wieloletnie tradycje i nowoczesne rozwiązania

Opublikowano: 30-11-2009
Czas potrzebny do przeczytania: 3:30 min

Ars Meble to firma o wieloletnich tradycjach. Powstała w 1980 roku, założona przez Ryszarda Stoppa, prowadzona następnie przez kolejne pokolenia rodziny Stoppa. Przez tak długi czas aktywnej działalności na rynku firma Ars Meble miała czas, aby wyrobić sobie markę i renomę zarówno w rodzinnej Rumi, jak i innych polskich miastach.

Projekty Ars Meble to za każdym razem indywidualny, niepowtarzalny design, charakteryzujący się elegancją i kunsztem wykonania. Biegłość wykonawców, doświadczenie i tradycję firmy docenili wymagający nabywcy – wśród projektów firmy podziwiać można fotel papieski wykonany z okazji pielgrzymki Jana Pawła w 1999 roku, a także wyposażenie apartamentów w hotelu "Haffner" w Sopocie. W stałej ofercie firmy klienci odnajdą łóżka, komody, szafy, stoły, stoliki, ławy, krzesła, fotele a nawet biblioteki.

Firma Państwa Stoppa stawia na rzetelność i unikalność wyrobów, a tradycja rodzinna zobowiązuje do tworzenia pięknych, unikalnych mebli. Obecni właściciele Ars Meble postawili również na nowoczesną komunikację z Klientem. Aby oferta firmy mogła dotrzeć do najdalszych zakątków Polski, w 2007 roku Ars Meble uruchomiło stronę www.arsmeble.pl, która funkcjonuje również jako sklep internetowy. Aby pozycja lidera w produkcji mebli drewnianych odzwierciedlona została również w przestrzeni internetowej, właściciele zdecydowali się poprowadzić dynamiczną kampanię reklamową w wyszukiwarkach internetowych.

Ars Meble współpracę z Sunrise System rozpoczął na początku 2009 roku i od tamtej pory utrzymuje regularny kontakt w sprawie kampanii. Ponieważ firmie Ars Meble bardzo zależało na silnej obecności w Internecie, pozycjonowanie i linki sponsorowane były właściwie bezdyskusyjną koniecznością. – mówi Anna Wojciechowska, Doradca Biznesowi firmy.

W ofercie Sunrise System spodobało nam się fachowe i bardzo szerokie podejście do strategii promocji naszej strony. Na początku otrzymaliśmy badanie, które pokazało nam mocne i słabe strony naszej dotychczasowej obecności w Internecie. Czynnikiem decydującym o podjęciu współpracy z Sunrise System były również atrakcyjne ceny – ocenia Marcin Jakubowski, właściciel firmy Ars Meble.

Przedsiębiorstwo aktywnie wykorzystuje możliwości, jakie daje elastyczna kampania linków sponsorowanych. Wprowadzenie do oferty nowych produktów, czyli materacy i poduszek firmy Tempur, zostało natychmiast odzwierciedlone w rozszerzonej o odpowiednio dobrane słowa kluczowe ofercie. Ars Meble korzysta z efektu synergii – widoczność zarówno w naturalnych, jak i sponsorowanych wynikach wyszukiwania przekłada się na dużą liczbę kliknięć w linki, wysoki odsetek osób odwiedzających stronę, czas pobytu na stronie oraz tak zwane „actions” – czyli pożądane przez firmę zachowania klientów – zamówienia i zapytania.

Ilustracja obrazuje wyniki kampanii pozycjonowania i linków sponsorowanych firmy dla wysoko konwersyjnej frazy „łóżka drewniane na wymiar”. Pierwsze miejsca w naturalnych wynikach wyszukiwań budują świadomość brandu oraz informują odbiorców o pozycji lidera tej firmy.

Arsmeble

Do sukcesu, który przyniosło pozycjonowanie i wielomiesięczna kampania Google AdWords, przyczynił się również bardzo dobry kontakt z Doradcą Klienta, panią Anną Wojciechowską.

Obserwuję kampanię firmy Ars Meble i we właściwym momencie zwracam uwagę na możliwości, jakie jeszcze możemy wykorzystać. Nowe słowa kluczowe, nowe wyszukiwarki, nowe teksty reklam układane przez certyfikowanych specjalistów Google AdWords – dobieram narzędzia reklamowe tak, aby kampania w Internecie odzwierciedlała ofertę firmy – mówi Anna Wojciechowska.
Kontakt z Indywidualnym Opiekunem oraz comiesięczne raporty dają nam wiedzę o tym, jaki jest nasz wizerunek w sieci – potwierdzają właściciele Ars Meble.
Ars Meble to firma rodzinna, która jest dumna ze swojej tradycji, jednak równie dużo satysfakcji przynosi właścicielom i pracownikom bardzo nowoczesne podejście do relacji z Klientami – to dla nich została udostępniona oferta w Internecie i to dla nich kampania w wyszukiwarkach internetowych jest ciągle doskonalona.

Arsmeble

 

Przykład realizacji firmy ArsMeble.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (2 głosy)
Komentarze
Dodaj komentarz
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się