61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Blog
Informacje z branży i życia firmy
Wybierz dziedzinę

F jak FLOREX

Opublikowano: 29-05-2009
Czas potrzebny do przeczytania: 1:50 min

florex

Firma Florex działa od 1997 roku, zaopatrując rynek w wysokiej jakości wyroby z blachy ocynkowanej i powlekanej. Nazwa w pewien sposób streszcza atuty firmy:

F jak fachowość,
L jak lekkość,
O jak obszerna oferta,
R jak różnorodność,
E jak elegancja,
X jak nieskończenie wiele możliwości,

Od pierwszego dnia działania FLOREX stawia na niezawodność, co wpływa na wyniki ekonomiczne i budowanie wizerunku, łączy także estetykę produktów z ich uniwersalną funkcjonalnością.

Osiągnięcie obecnego statusu – wiarygodnego dostawcy o międzynarodowym zasięgu – wymagało przemyślanych inwestycji – w nową przestrzeń magazynową, zaplecze techniczne, zespół pracowników, poszerzanie asortymentu. Można powiedzieć, że firma stara się doganiać klienta pod kątem jego potrzeb.

Kilka lat temu firma zaczęła mocno reklamować swoją stronę w wyszukiwarkach – polskich i zagranicznych – tak, by trafić z ofertą na cały rynek naszej części Europy. Szybko, trwale i szeroko – takie cele przyświecały strategii reklamy w wyszukiwarkach. Dlatego też powierzono stronę fachowcom z Sunrise System.

Marketerom z firmy FLOREX zależało na tzw. efekcie wzmocnienia – zmaksymalizowaniu widoczności w naturalnych i płatnych wynikach, a co za tym idzie – zmaksymalizowaniu liczby użytkowników odwiedzających stronę firmową. Efekt ten pozwoliło uzyskać połączenie pozycjonowania z kampanią linków sponsorowanych. Już pierwszy miesiąc kampanii linków, prowadzonej przez certyfikowanego specjalistę Google AdWords kierowanej na jeden z rynków sąsiednich, przyniósł ponad 7 000 wyświetleń reklamy.

W przypadku pozycjonowania owoce okazały się przede wszystkim długofalowe i mocno ugruntowane na dobrej optymalizacji serwisu i budowaniu otoczenia sieciowego strony tak, by roboty wyszukiwarek były dla niego przychylne i indeksowały go na jak najwyższych pozycjach.

A pozycje te rosną, przynosząc stronie FLOREX świetną reklamę w Internecie. Trzymając rękę na pulsie rynkowych tendencji, podjęto także decyzję o poszerzaniu zakresu pozycjonowania. Klienci pytają za pomocą wyszukiwarek o kolejne produkty – FLOREX dzięki współpracy z Sunrise System może je dostarczać – i zarabiać w Internecie.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
3.40 - (5 głosów)
Komentarze
Dodaj komentarz
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się