61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Blog
Informacje z branży i życia firmy
Wybierz dziedzinę

Nowy system wymiany linków - www.seo.net.pl

Opublikowano: 23-01-2008
Czas potrzebny do przeczytania: 1:30 min
Od wczoraj pozycjonerzy mogą korzystać z nowego narzędzia - systemu wymiany linków rotacyjnych www.seo.net.pl. Wygląda na to, iż nowy system będzie stanowić twardą konkurencję dla popularnego systemu e-weblink. Nowy system jest jednak zbyt świeży, by stwierdzać jaka jest jego skuteczność dla pozycjonowania, ale już teraz oferuje on większe możliwości konfiguracyjne niż e-weblink.

Co różni nowy seo.net.pl od starszego e-weblinka? - nowy system udostępnia darmowe konta - w przypadku e-weblinka występuje podział na konta płatne (wygodniejsze zarządzanie linkami) i bezpłatne - seo.net.pl umożliwia dodawanie do systemu domen bez WWW - e-weblink przyjmuje tylko domeny z WWW - można dodać 2000 linków na konto - w e-weblinku dodać można 10 razy mniej linków - linki w systemie mogą mieć maksymalnie 50 znaków - w e-weblinku ograniczenie wynosi 30 znaków - system automatycznie sprawdza w Google pozycje wyrażenia kluczowego (bardzo przydatna funkcja wspomagająca pozycjonowanie przez kontrolę linków, ale zobaczymy jak wyjdzie w praniu) - seo.net.pl prowadzi program partnerski - za każdego poleconego otrzymać można 10% punktów.

Nowy system wymiany linków dynamicznych jest w trakcie udoskonalania - w najbliższym czasie wprowadzone zostaną między innymi automatyczne raporty dotyczące pozycji linkowanych serwisów. Po dwóch dniach działania w systemie znajduje się 1 537 domen (35 529 007 podstron) - dla porównania w e-weblinku jest teraz 13 732 domen (102 986 589 podstron). Jeśli system będzie rozwijał się w takim tempie jak teraz i jeśli jego skuteczność będzie tak dobra jak e-weblinka, to może stać się on najbardziej popularnym systemem wymiany linków w Polsce.
Autor
Miron Kłosiński
Ocena artykułu
3.00 - (3 głosy)
Komentarze
Dodaj komentarz
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się