Wyższy standard skuteczności
Blog
Informacje z branży i życia firmy
Wybierz dziedzinę

Sunrise System "Przedsiębiorstwem Fair Play"

Opublikowano: 08-12-2008
Czas potrzebny do przeczytania: 0:55 min

Sunrise System “Przedsiębiorstwem Fair Play” Kontrola ksiąg, wywiady z pracownikami i klientami, analiza funkcjonowania firmy pod kątem rzetelności podatkowej, prawnej - tak wyglądał audyt mający na celu sprawdzenie firm startujących w konkursie na "Przedsiębiorstwo Fair Play".

Mamy przyjemność poinformować, że spółka Sunrise System wyszła z tej kontroli honorowo - od 5 grudnia wyróżnia nas certyfikat "Przedsiębiorstwa Fair Play". Mamy więc "na piśmie", iż działamy fair play - wobec zatrudnionych osób, naszych klientów, partnerów, kontrahentów oraz organów podatkowych i instytucji finansowych.

To XI edycja konkursu, organizowanego przez Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym. Certyfikat "Przedsiębiorstwa Fair Play" to wyzwanie. Wyznaczyliśmy sobie wysokie standardy i ambitne cele, przyświecają nam określone normy i wartości, które stawiają nas każdego dnia przed licznymi wymogami. Ale na szczęśęcie obowiązek rzetelnej obsługi klientów i terminowe uiszczanie wszelkich zobowiązań weszły nam po prostu w krew.

Autor
Paweł Rybak
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Komentarze
Dodaj komentarz
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się