61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Blog
Informacje z branży i życia firmy
Wybierz dziedzinę

KONT-DAR, czyli jak rozwinąć skrzydła z SEM

Opublikowano: 21-05-2014
Czas potrzebny do przeczytania: 2:10 min

Bardzo funkcjonalne, trwałe, mogące być dostosowane do potrzeb właściwie każdego odbiorcy – takie właśnie są kontenery produkowane przez firmę KONT-DAR. Znajdują one zastosowanie między innymi jako przenośne biura, bezpieczne magazyny, pomieszczenia socjalne bądź sanitarne… słowem: sprawdzają się w każdych warunkach.


Pewną przeszkodą na drodze rozwoju firmy były trudności z dotarciem do właściwej grupy odbiorców w Internecie. Optymalnym rozwiązaniem w tej sytuacji okazał się być Pakiet SEM Concierge – zestaw usług marketingu internetowego.


W jego ramach skoordynowane zostały działania całego zespołu ekspertów specjalizujących się w marketingu w wyszukiwarkach internetowych. Pozycjoner zajął się optymalizacją strony w celu wypromowania w naturalnych wynikach wyszukiwania zestawu aż 18 fraz kluczowych, a ekspert Google AdWords przygotował efektywną kampanię linków sponsorowanych, która natychmiast po uruchomieniu wprowadziła stronę Klienta na pierwszą stronę wyników w Google.


Ponadto nad promocją strony internetowej firmy KONT-DAR pracował cały sztab SEO Copywriterów, Specjalistów ds. Mediów Społecznościowych, a nad całością czuwał doświadczony ekspert SEM, dbający o regularne raportowanie, szkolenia, a także przekazywanie niezwykle cennych danych analitycznych dotyczących branży Klienta.


Na efekty działań zakrojonych na tak szeroką skalę nie trzeba było długo czekać. Już drugi miesiąc oznaczał wprowadzenie niemal wszystkich fraz kluczowych do pierwszej dziesiątki organicznych wyników wyszukiwania oraz gwałtowny wzrost liczby odwiedzin w serwisie, do poziomu 2742 wizyt. Co istotne, byli to użytkownicy zainteresowani usługami świadczonymi przez KONT-DAR, przez co wartość wygenerowanego przez Sunrise System ruchu była bardzo wysoka.


 

Globalna liczba odwiedzin na serwisie kontdar.pl. Źródło: Google Analytics


Szczególnie efektywna okazała się kampania AdWords, która prowadzona była przez Certyfikowanego Specjalistę Google AdWords. Duża wiedza oraz doświadczenie umożliwiły umieszczenie reklam KONT-DAR na najbardziej prestiżowych miejscach, przy zachowaniu możliwie niskich cen za poszczególne kliknięcia.


Kolejne miesiące współpracy to nieustanna, a przede wszystkim skuteczna praca nad utrzymaniem, a nawet zwiększeniem wartościowego ruchu na stronie, regularne raportowanie oraz stałe doradztwo.


Najbardziej cieszy fakt, iż sukces promocji w wyszukiwarce internetowej znalazł odzwierciedlenie w sukcesie i rozwoju firmy KONT-DAR. W przeciągu paru miesięcy liczba zamówień przerosła najśmielsze oczekiwania, dzięki czemu możliwa jest rozbudowa działalności oraz poszerzanie i tak już bogatej oferty tego producenta.

Autor
Krzysztof Mierzyński
Ocena artykułu
4.93 - (15 głosów)
Komentarze
Dodaj komentarz
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się