Wyższy standard skuteczności
Blog
Informacje z branży i życia firmy
Wybierz dziedzinę
Google poszerza ofertę hardware
Opublikowano: 12-10-2016
Czas potrzebny do przeczytania: 3:45 min

Google – niby stary i poczciwy, a nadal potrafi zaskoczyć.  Tym razem były szef Motoroli Rick Osterloh, który niedawno powrócił do pracy dla korporacji, zapowiedział na konferencji  wprowadzenie do oferty firmy nowej edycji autorskiego sprzętu elektronicznego. Projekt ma na celu dostarczenie różnego rodzaju urządzeń, stworzonych do zgranego, wspólnego działania.

Autor
Urszula Niepewna
Ocena artykułu
4.33 - (6 głosów )
Jak stworzyć wiarygodny content?
Opublikowano: 04-10-2016
Czas potrzebny do przeczytania: 2:50 min

Jak się okazuje istnieje mnóstwo czynników, którymi kierują się internauci podczas oceny wiarygodności contentu, z którym spotykają się w sieci. Chcesz wiedzieć w jaki sposób tworzyć treści, aby Twoja strona internetowa wzbudzała zaufanie użytkowników? Zapoznaj się z poniższymi wynikami badań i sprawdź, czy publikowane przez Ciebie treści są zgodne z oczekiwaniami ich odbiorców.

Autor
Monika Jakubowska
Ocena artykułu
4.00 - (4 głosy )
Google Allo + Google Assistant
Opublikowano: 30-09-2016
Czas potrzebny do przeczytania: 4:40 min

Kto z nas nie chciałby mieć zawsze w pobliżu pomocnika, który wszystko wie, odpowie na każde pytanie, pomoże w każdej sytuacji i zapamięta każdą przekazaną mu informację? Zaprezentowany kilka dni temu Google Assistant ma spełniać takie zadanie. To wirtualny asystent, z którym możemy komunikować się korzystając z nowej aplikacji do rozmów tekstowych – Google Allo.

Autor
Monika Olszańska
Ocena artykułu
4.00 - (4 głosy )
Blogowanie służy SEO!
Opublikowano: 29-09-2016
Czas potrzebny do przeczytania: 2:40 min

Osiągnięcie sukcesu w internecie jest zazwyczaj jednoznaczne z sukcesem biznesowym, dlatego też coraz większa liczba przedsiębiorców rezygnuje z klasycznych narzędzi marketingowych i daje się "złapać w sieć". Ale jak dać się zauważyć Internaucie i w jaki sposób wyrobić sobie markę? To proste – poprzez przygotowanie odpowiednio wyważonej mikstury, której głównymi składnikami będą SEO i content marketing, a w tym konkretnym przypadku – blogowanie. Blogowanie, które z SEO bardzo się lubi.

Autor
Maciej Wiśniewski
Ocena artykułu
5.00 - (4 głosy )
Coalition for Better Ads
Opublikowano: 21-09-2016
Czas potrzebny do przeczytania: 1:52 min

Reklama online staje się coraz bardziej zagrożona przez zjawisko jej blokowania. Zauważalny wzrost tego procederu, w szczególności w krajach europejskich, godzi silnie w całą branżę. Zaniepokojeni giganci Internetowi zwarli szeregi, tworząc koalicję. Czym jest Coalition for Better Ads? Przez kogo została utworzona? W jakim celu ma działać? Na te pytania szukajcie odpowiedzi w poniższym artykule.

Autor
Magdalena Drajkowska
Ocena artykułu
5.00 - (3 głosy )
AMP w głównych mobilnych wynikach wyszukiwania?
Opublikowano: 20-09-2016
Czas potrzebny do przeczytania: 1:40 min

Wygląda na to, że wrzesień jest początkiem dobrej zmiany dla osób posiadających sprzęt mobilny połączony z siecią. Strony z AMP (Accelerated Mobile Pages) ruszyły na podbój głównych wyników wyszukiwania, co jest swoistą zachętą (a właściwie w niedługim czasie może stać się nawet koniecznością) dla właścicieli stron chcących podnieść między innymi UX swojej witryny.

Autor
Aldona Talarczyk
Ocena artykułu
5.00 - (3 głosy )
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się