Wyższy standard skuteczności
Blog
Informacje z branży i życia firmy
Wybierz dziedzinę

Aż strach się ba(wi)ć z Google Doodle na Halloween

Opublikowano: 31-10-2016
Czas potrzebny do przeczytania: 1:00 min

Miauston, mamy problem...


By zagrać w najnowszą wariację na temat Halloween z Google Doodle, wcielamy się w postać czarnego kota i otrzymujemy zadanie – odzyskanie magicznej księgi ukradzionej przez zjawę. Kot, znany ze zręczności i sprytu, musi wykazać się niezwykłym refleksem w walce z całą chmarą duchów. W zmaganiach z demonami pomóc może mu… myszka komputerowa oraz nasza sprawna dłoń.

 

Źródło: Google Doodle


Z duchem na ramieniu


Google Doodle udostępniło swoją grę dla użytkowników w kilkunastu państwach świata. Przy okazji przypomina również, czym jest Halloween oraz do czego nawiązuje ta uznawana w wielu krajach tradycja wesołego i zarazem owianego grozą świętowania z duchami. Jest to również pewien ukłon w stronę miłośników czarów, którzy właśnie w tę tajemniczą noc 31 października mogą popisać się swoją znajomością czarnej magii i ustrzec nas przed duchami.

 


Uciekaj kocie do dziury


Gra posiada pięć poziomów, a każdy z nich staje się coraz trudniejszy. Nie możemy liczyć na niczyją pomoc. Do dyspozycji mamy wyłącznie różdżkę oraz rozbiegany wzrok – duchy otaczają nas ze wszystkich stron, nie pozwalając na chwilę namysłu. Dzięki Google Doodle mamy okazję nie tylko choć na moment zapomnieć o jesiennym przygnębieniu, ale także poćwiczyć nadgarstek – zabijanie duchów nie należy bowiem do łatwych czynności.

 

 

 

Źródło: Google Doodle

 

Dla tych, którzy lubią się bać na co dzień, a nie wyłącznie od święta, Google udostępnia grę w aplikacji Doodle. Tutaj możecie jeszcze raz wcielić się w czarnego kota i zmierzyć się ze swoim strachem.

Autor
Natalia Golik
Ocena artykułu
5.00 - (5 głosów)
Komentarze
Dodaj komentarz
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się