Zawsze aktywne
Więcej szczegółów: Polityka cookie
Logotyp

SPORTOWAHURTOWNIA

Cezary Żaromski Właściciel Ikona

Referencja klienta

Po zaledwie pół roku już widzimy pierwsze efekty. Zauważalnie zwiększyła się przede wszystkim liczba wyświetleń strony naszej hurtowni

Widoczność w Internecie, zwłaszcza dla firm zajmujących się sprzedażą, jest obecnie dużym ułatwieniem. Właśnie to skłoniło nas do podjęcia współpracy z Sunrise System. Po zaledwie pół roku już widzimy pierwsze efekty. Zauważalnie zwiększyła się przede wszystkim liczba wyświetleń strony naszej hurtowni – od listopada 2019 roku odnotowaliśmy wzrost o ponad 90%. Na początku współpracy z Sunrise System byliśmy wyszukiwani na niecałe 900 zapytań, a obecnie jest ich ponad 1400. Oznacza to, że użytkownikom znacznie łatwiej odnaleźć naszą ofertę w sieci.

Zajmujemy się sprzedażą sprzętu i akcesoriów sportowych głównie dla szkół, klubów i ośrodków. Ograniczenia związane z COVID-19 stały się zatem dużym obciążeniem dla naszej branży. Na szczęście specjaliści z Sunrise System stanęli na wysokości zadania pomagając nam w rozbudowaniu strony. Doceniamy przede wszystkim dobry kontakt z doradcami i pozycjonerami. Na bieżąco dostajemy od nich wskazówki, jak zmieniać naszą platformę, aby była bardziej przyjazna dla klientów i dostosowana do ich potrzeb.

Ikona Ikona
Ikona Ikona Ikona

Na dobry start
proponujemy Ci bezpłatnie:

  • audyt SEO Twojej strony
  • konsultację z doświadczonym ekspertem
  • ofertę dopasowaną do Twojego biznesu

Bezpłatna wycena
Kontakt

Wyprzedź
konkurencję

Zadaj pytanie ekspertowi

739 943 700