Logotyp

Lean Toys

Andrzej Leśniewski Ikona

Referencja klienta

Polecamy firmę, szczególnie tym firmom, które cenią sobie w partnerach dobre zdolności analityczne, profesjonalizm oraz indywidualne podejście doradców.

Sklep internetowy oparty o platformę IdoSell Shop.

Firma Lean Toys, to hurtownia zabawek dla dzieci. Od początku przyświecał nam cel sprawiania radości najmniejszym z nas. Nasze produkty posiadają wymagane certyfikaty, a przy wyborze asortymentu nie tylko zwracamy uwagę na estetykę, ale również funkcjonalność.

Przykładamy dużą wagę do jakości i bezpieczeństwa naszych produktów – podobnie podeszliśmy do wyboru partnera biznesowego z zakresu SEO. Po niełatwych poszukiwaniach zdecydowaliśmy się na podjęcie współpracy z firmą Sunrise System. Wybór nie był oczywisty, ponieważ w drodze przeprowadzonego reaserchu online natrafiliśmy na kilka negatywnych opinii na temat tej agencji. Profesjonalne i uczciwe podejście doradcy handlowego sprawiły jednak, że na przekór im postanowiliśmy nawiązać współpracę! Od tamtego czasu z Sunrise System łączy nas nie tylko podobieństwo w zakresie posiadania licznych certyfikatów jakości, ale również wspólny cel! Dzięki współpracy nie tylko odnotowaliśmy wzrost zainteresowania klientów naszą ofertą – co potwierdzają statystyki GSC – ale również rozbudowaliśmy wizerunek firmy w Sieci.

Polecamy firmę Sunrise System, szczególnie tym firmom, które cenią sobie w partnerach dobre zdolności analityczne, profesjonalizm oraz indywidualne podejście doradców.

Ikona Ikona
Ikona Ikona Ikona

Na dobry start
proponujemy Ci bezpłatnie:

Bezpłatna wycena
Kontakt

Wyprzedź
konkurencję

Zadaj pytanie ekspertowi

739 943 700