Logotyp

CapriCorn

Tomasz Głuch Właściciel Ikona

Referencja klienta

Jest to idealny przykład synergii: razem możemy więcej!

Sklep internetowy oparty o platformę ShopGold.

Współpracę z firmą Sunrise System nawiązaliśmy w lutym 2020 roku. Przekonał nas do niej fakt, że agencja jest partnerem dostawcy oprogramowania naszego sklepu – shopGold – co sprawia, że jego promocja przebiega bardzo sprawnie. Jest to idealny przykład synergii: razem możemy więcej! Zgodnie z naszymi oczekiwaniami zostaliśmy obsłużeni kompleksowo, a efekty widać gołym okiem. Odnotowaliśmy prawie 80% więcej fraz po których mogą nas znaleźć nasi potencjalni Klienci – a co za tym idzie, o ponad 110% więcej odwiedzin.

Szczególnie doceniamy dobrą komunikację z agencją – zarówno telefoniczną jak i mailową. Dzięki indywidualnie dobranej strategii oraz orientacji na nasze potrzeby, jesteśmy spokojni o nasz serwis i sposób w jaki jest promowany. Specjaliści trzymają rękę na pulsie i reagują na wszelkie zmiany związane z naszą stroną i jej otoczeniem, które mogą mieć wpływ na jej widoczność i pozycje.

Na podstawie własnego doświadczenia polecamy współpracę z firmą Sunrise System, ponieważ osobiście przekonaliśmy się, że jest to Partner godny zaufania.

Ikona Ikona
Ikona Ikona Ikona

Na dobry start
proponujemy Ci bezpłatnie:

Bezpłatna wycena
Kontakt

Wyprzedź
konkurencję

Zadaj pytanie ekspertowi

739 943 700