Logotyp

Yetico S.A.

Ewelina Pilarska Specjalista ds. marketingu Ikona

Referencja klienta

Sunrise System to nasza druga firma pozycjonerska i tym razem był to strzał w dziesiątkę.

Sunrise System to nasza druga firma pozycjonerska i tym razem był to strzał w dziesiątkę. Oprócz tego, że wykonują świetną pracę, która przynosi naprawdę zadowalające efekty, trzeba też pochwalić ich organizację pracy. Zarówno nasza Pani Opiekun klienta jak i Pan Pozycjoner sprawdzają się na 110%. Kontakt zawsze jest szybki, przyjemny i przynosi oczekiwane efekty, lub nawet więcej. Firma nie szuka na siłę drogich i nikomu niepotrzebnych rozwiązań, a nawet w drugą stronę – szczerze poradzi jak rozwiązać dany problem, czy sytuację, w możliwy najbardziej skuteczny i ekonomiczny sposób.

Od strony merytorycznej Surnrise to kopalnia wiedzy. W przeciwieństwie do innych firm zajmujących się pozycjonowaniem, czy obsługą stron www, nigdy nie spotkałam się z odpowiedzią „nie wiem”, „nie mamy od tego specjalistów” czy „tak się nie da”. Ba! Nawet w sytuacjach kiedy zapytanie wykracza poza określony umową zakres, Sunrise podejmuje rękawice i pomaga. Często zdarzało się, że firma ratowała nas tam, gdzie inne, specjalizujące się w danym zadaniu, zawodziły. Z każdym, z absolutnie każdym problemem potrafią sobie poradzić – z tymi prostszymi od ręki, a z tymi trudniejszymi czasem trzeba poczekać dzień czy dwa, ale na końcu zawsze pojawi się rozsądne rozwiązanie.

Bardzo polecam Sunrise System – to firma, w której pracują prawdziwi, życzliwi ludzie, dla których klient nie jest tylko numerem.

Ikona Ikona
Ikona Ikona Ikona

Na dobry start
proponujemy Ci bezpłatnie:

Bezpłatna wycena
Kontakt

Wyprzedź
konkurencję

Zadaj pytanie ekspertowi

739 943 700