Logotyp

Wist

Paweł Sowa Specjalista ds. marketingu i rozwoju PUH "Wist" Ikona

Referencja klienta

Otrzymaliśmy zindywidualizowaną propozycję umowy, pomoc przy doborze fraz kluczowych oraz warunki finansowe adekwatne do sieciowej popularności tych właśnie wyrażeń...

Już od niemal roku firma Wist powierza promocję serwisu www pozycjonerom z Sunrise System. Przyciągnęła nas kompleksowość usługi: od badania kondycji strony, przez doradztwo, jak ją poprawić aż do profesjonalnego pozycjonowania w najpopularniejszej wyszukiwarce.

Ponieważ częścią naszej oferty jest świadczenie usług pomocnych reklamodawcom – na przykład montaż ekspozytorów – zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest przemyślany marketing. Dzięki Sunrise System nasza reklama w Internecie jest przemyślana strategicznie, skuteczna oraz pozytywnie odbierana przez osoby, które trafią na nas właśnie za sprawą tej formy reklamy, czyli wykorzystania wyszukiwarki.

Cieszymy się, że jesteśmy na pierwszej, najlepiej postrzeganej stronie wyników wyszukiwania – i to po rozsądnych cenach. Negocjując umowę z Sunrise System, otrzymaliśmy zindywidualizowaną propozycję umowy, pomoc przy doborze fraz kluczowych oraz warunki finansowe adekwatne do sieciowej popularności tych właśnie wyrażeń. Rekomendujemy działania i rzetelność poznańskiej Spółki za jakość usług i bardzo dobre podejście do klienta.

Ikona Ikona
Ikona Ikona Ikona

Na dobry start
proponujemy Ci bezpłatnie:

Bezpłatna wycena
Kontakt

Wyprzedź
konkurencję

Zadaj pytanie ekspertowi

739 943 700