Logotyp

Madman

Mateusz Witczak Ikona

Referencja klienta

Podczas pandemii wykorzystujemy czas na rozwój biznesu odpornego na COVID-19

Firma MADMAN jest renomowanym producentem i dystrybutorem przyczep gastronomicznych, handlowych, sanitarnych oraz socjalnych. Swoją ofertę kierujemy do osób marzących o własnym biznesie na kółkach.

W celu dotarcia do szerokiego grona Klientów, zdecydowaliśmy się na podjęcie współpracy z firmą Sunrise System. Była to zdecydowanie najlepsza inwestycja jaką poczyniliśmy…i żałuję, że nie zrobiliśmy tego wcześniej! Dzięki profesjonalnemu podejściu i zaangażowaniu w promocje naszej witryny, już po trzech miesiącach zauważyliśmy rosnące zainteresowanie naszymi produktami. Zyskaliśmy nie tylko lepszą widoczność strony w naturalnych wynikach wyszukiwania, ale także więcej Klientów.

Nawet podczas aktualnie trwającej pandemii możemy liczyć na wsparcie i indywidualne podejście. Dzięki ekspresowemu działaniu pozycjonera oraz copywritera nie tylko nie odnotowaliśmy spadków sprzedaży, ale wykorzystaliśmy ten czas na rozwój biznesu odpornego na COVID-19.

Jesteśmy przekonani, iż aby osiągnąć sukces warto postawić na profesjonalistów. Firmę Sunrise System traktujemy jako partnera biznesowego. W naszej współpracy doceniamy nie tylko osiągnięty efekt biznesowy, ale również kontakt z doradcami. Świadczone przez nich usługi polecamy wszystkim przedsiębiorcom borykającym się z problemem niskiej sprzedaży.

Ikona Ikona
Ikona Ikona Ikona

Na dobry start
proponujemy Ci bezpłatnie:

Bezpłatna wycena
Kontakt

Wyprzedź
konkurencję

Zadaj pytanie ekspertowi

739 943 700