Logotyp

JMP Sports

Krystian Piróg Właściciel JMP Sports Wear S.C. Ikona

Referencja klienta

Działania Sunrise System charakteryzują się nie tylko fachowością, ale także dużą dynamiką działań...

Sklep internetowy oparty o platformę Django.

JMP Sports Wear to odzież sportowa, którą można kupić w najlepszych sklepach w Polsce. Zależy nam na klientach, którzy wiedzą, czego chcą, doceniają jakość i poszukują ciekawej oferty spośród wielu propozycji firm odzieżowych.
Nie jest łatwo trafić do dobrego klienta, a jeszcze trudniej sprawić, by on nas szukał lub też zauważył, że jesteśmy tą firmą, której potrzebuje.

Od listopada 2005 roku wyręcza nas w tym profesjonalny zespół Sunrise System. Dzięki usłudze pozycjonowania, jaką Sunrise System wykonuje na nasze potrzeby, nie musimy martwić się, że nasza oferta rozpłynie się w Internecie wśród konkurencyjnych. Wypromowanie przez Sunrise System naszej witryny na czołówki list wyszukiwania dało nam gwarancję, że ktokolwiek będzie szukał produktów, jakie oferujemy, zobaczy naszą ofertę na właściwie pierwszy rzut oka.

Działania Sunrise System charakteryzują się nie tylko fachowością, ale także dużą dynamiką działań. Stroną naszej firmy zajął się opiekun, który skupił się na promocji witryny tak, by w możliwie najkrótszym czasie sprostać naszym wymaganiom. Wymierność tych efektów jest nie do przecenienia.

Ikona Ikona
Ikona Ikona Ikona

Na dobry start
proponujemy Ci bezpłatnie:

Bezpłatna wycena
Kontakt

Wyprzedź
konkurencję

Zadaj pytanie ekspertowi

739 943 700