Logotyp

LOG HOUSE

Gabriel Gawlak Właściciel Ikona

Referencja klienta

W chwili obecnej wszystkie kluczowe dla nas hasła związane z domami z bali znajdują się na wysokich pozycjach

Jako firma Log House zajmujemy się budową domów z bali. Nasza przygoda z Sunrise System zaczęła się w 2017 roku, kiedy to zdecydowaliśmy się na współpracę w kwestii pozycjonowania naszego serwisu. Była to świetna decyzja! W chwili obecnej wszystkie kluczowe dla nas hasła związane z domami z bali znajdują się na wysokich pozycjach w wyszukiwarce, co sprawia, że ilość spływających do nas zamówień przerosła nasze oczekiwania.

Bardzo cenimy sobie bezpieczeństwo i komfort w tej współpracy. Nasz opiekun zawsze proponuje nam ciekawe rozwiązania – na przykład w kwestii rozbudowy serwisu o dodatkowe treści. Nasza strona zatem cały czas rośnie i to nie tylko w wynikach wyszukiwania, ale również rozbudowuje się o dobrej jakości content.

Oprócz tego cenimy sobie bliski kontakt z pozycjonerem, który na bieżąco informuje nas o przebiegu postępów SEO. Jesteśmy dzięki temu w stanie w stu procentach zająć się realizacją zamówień i obsługą naszych Klientów. Polecamy firmę Sunrise System! To profesjonalna agencja, która z pewnością zadba o każdego klienta kompleksowo i skutecznie.

Ikona Ikona
Ikona Ikona Ikona

Na dobry start
proponujemy Ci bezpłatnie:

Bezpłatna wycena
Kontakt

Wyprzedź
konkurencję

Zadaj pytanie ekspertowi

739 943 700