Logotyp

Sylwia Piechaczek

Sylwia Piechaczek Właściciel Ikona

Referencja klienta

Od trzech miesięcy korzystam z usługi SEO Cloud, rozwiązania, jakiego do tej pory nie spotkałam w reklamie internetowej...

Polecam nową formułę pozycjonowania oferowaną przez Sunrise System. Od trzech miesięcy korzystam z usługi SEO Cloud, rozwiązania, jakiego do tej pory nie spotkałam w reklamie internetowej. Zdecydowałam się przejść na nowy model współpracy po ponad półtorej roku kooperacji w ramach pozycjonowania skupiającego się na liście fraz kluczowych. Zależało mi na zwiększeniu widoczności i poszerzeniu działań pozycjonerskich bez drastycznego wzrostu kosztów.

Dostałam od indywidualnego Opiekuna Klienta propozycję skorzystania z nowej formy pozycjonowania, odbiegającej od dotychczasowej współpracy. Początkowo nastawiona byłam sceptycznie, z uwagi na przyzwyczajenie do promocji serwisu na określone frazy. Podczas rzeczowej rozmowy ze specjalistą dowiedziałam się, że nowa forma pozycjonowania ma na celu promocję całego serwisu. Wobec tego zamiast koncentrować się na osiągnięciu wyników tylko na wybranych frazach, często trudnych do pozycjonowania, Sunrise System proponuje wykorzystać potencjał szerszej listy fraz, również tych z „długiego ogona”. Ponadto dostałam gwarancję zwiększenia po 3 miesiącach liczby fraz, na które widoczna będzie moja witryna. Właśnie te czynniki skłoniły mnie do zaryzykowania.

Zgodnie z zapewnieniami po kwartale zwiększyła się widoczność mojej witryny oraz wzrosła liczba wyświetleń w naturalnych wynikach wyszukiwania. Strona uzyskuje wejścia z bardzo różnych zapytań. Jest to zasługą profesjonalnych i tematycznych treści oraz prac optymalizacyjnych, a przede wszystkim działania w bardzo szerokim spektrum wyrażeń kluczowych. Dzięki odejściu od pozycjonowania krótkiej listy słów kluczowych docieram do szerszego grona odbiorców. Przekłada się to na zwiększenie liczby zamówień od momentu współpracy w ramach usługi SEO Cloud.

Błyskawiczne efekty nowej formy pozycjonowania bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Innowacyjne podejście do tematu przez Sunrise System świadczy o wyczuciu branży przez pracujących tam specjalistów. To oraz świetne rezultaty z ostatniego kwartału utwierdzają mnie w przekonaniu, że współpracuję z najlepszymi w branży.

Ikona Ikona
Ikona Ikona Ikona

Na dobry start
proponujemy Ci bezpłatnie:

  • audyt SEO Twojej strony
  • konsultację z doświadczonym ekspertem
  • ofertę dopasowaną do Twojego biznesu

Bezpłatna wycena
Kontakt

Wyprzedź
konkurencję

Zadaj pytanie ekspertowi

739 943 700