Logotyp

Manuli Ekobal

Jarosław Kuder Dyrektor Marketingu Manuli Ekobal Sp. z o.o. Ikona

Referencja klienta

Dzięki pozycjonowaniu wydobywamy nasze silne strony na światło dzienne. Współautorem naszego sukcesu jest firma Sunrise System.

Jako specjaliści w dziedzinie zabezpieczania ładunków od lat mamy przyjemność dostarczać naszym klientom nie tylko produkty, lecz także świadczyć usługi doradcze, projektowe i serwisowe.

Obecnie dostarczamy nasze rozwiązania technologiczne do prawie 25% firm na rynku, co świadczy o pozycji lidera na polskim rynku. W jaki sposób możemy potwierdzać ten status w sposób jakościowy, nie tylko prezentując ilościowe wyniki?

Okazuje się, że metodą zdobywania i podkreślania własnego prestiżu jest współcześnie kreacja silnego wizerunku w Internecie. Dzięki pozycjonowaniu wydobywamy nasze silne strony na światło dzienne – obecność na pierwszej stronie wyników wyszukiwania to czytelny komunikat: Manuli Ekobal jest świetną firmą. Co więcej, jest to komunikat jak najbardziej prawdziwy, co czyni reklamę w wyszukiwarkach chyba jedyną formą istotnie rzetelnej i prawdziwej promocji.

Współautorem naszego internetowego sukcesu jest firma Sunrise System. To pozycjonerzy tej firmy podeszli ambitnie do zadania wypromowania naszego serwisu w wyszukiwarkach. Nie najłatwiejsze frazy nie stanęły im na przeszkodzie, by umieścić naszą witrynę na liście liderów – na pierwszej stronie wyników. Z uznaniem świadczymy o sumienności i zaangażowaniu pracowników firmy oraz poziomie wzajemnych relacji.

Ikona Ikona
Ikona Ikona Ikona

Na dobry start
proponujemy Ci bezpłatnie:

Bezpłatna wycena
Kontakt

Wyprzedź
konkurencję

Zadaj pytanie ekspertowi

739 943 700