Logotyp

Cora

Adam Sikora Właściciel PHU Cora Ikona

Referencja klienta

Pozycjonowanie przez Sunrise System opłaca się podwójnie - zyskujemy lepszą pozycję i wielu klientów, nie ponosząc większych opłat, niż sobie wstępnie założyliśmy...

P. H. U. Cora – specjalista w zakresie technik oświetleniowych i elektroinstalacyjnych – to firma młoda, lecz dynamiczna. By zdobyć rozszerzający się rynek internetowy, postanowiliśmy promować się poprzez wyszukiwarki. Naszym partnerem w tej dziedzinie stałą się w 2007 firma Sunrise System, lider usług sieciowych.

Od początku współpracy możemy liczyć na systematyczną pracę profesjonalnego pozycjonera, który skupia się na promowaniu naszego serwisu. Rozpoczął on działania pozycjonerskie zaraz po podpisaniu przez nas umowy i kontynuuje ją z dużym zaangażowaniem. Jest to dla nas tym bardziej korzystne, że współpracujemy z Sunrise System na zasadach umowy budżetowej – oznacza to, że ponosimy koszty w stałej wysokości – natomiast pozycja naszej strony wciąż jest windowana na wysokie miejsca w wyszukiwarkach.

Reklama poprzez wyszukiwarki bardzo się opłaca – trafiamy z naszą ofertą bezpośrednio do potencjalnych klientów. Reklama dzięki pozycjonowaniu przez Sunrise System opłaca się podwójnie – możemy zyskać lepszą pozycję i wielu klientów, nie ponosząc większych opłat, niż sobie wstępnie założyliśmy. Warunki finansowe to zresztą tylko jedna z zalet Sunrise System. Skuteczność ich działań robi największe wrażenie – pozwala przebojem wejść na rynek. A o to przecież chodzi.

Ikona Ikona
Ikona Ikona Ikona

Na dobry start
proponujemy Ci bezpłatnie:

Bezpłatna wycena
Kontakt

Wyprzedź
konkurencję

Zadaj pytanie ekspertowi

739 943 700