Logotyp

Foros

Ryszard Bilski Prezes Zarządu Foros Sp. z o.o. Ikona

Referencja klienta

Prestiżowe lokaty świadczą jak najlepiej o nas, ale także o Sunrise System...

Sklep internetowy oparty o platformę PrestaShop.

Działając w ścisłej współpracy ze znanymi firmami z branży, staliśmy się jedną z najlepszych firm zajmujących się systemami wentylacyjnymi. „Foros” należy do firm cenionych przez partnerów i klientów.

By ułatwić wszystkim zainteresowanym kontakt z nami i umożliwić dostęp do usług i produktów najwyższej jakości, uruchomiliśmy serwis internetowy przedstawiający nas i całą paletą produktów z naszej oferty. Jej kreację wspomogła firma Sunrise System. Zajęli się hostingiem naszej strony, a także – co najważniejsze – elementami projektowania szaty graficznej. Efekt okazał się atrakcyjny i widocznie poprawił estetykę naszej witryny.

By internauci dostrzegli dobrą stronę, nie wystarczy jednak, że jest ona ciekawa i ładna. Prezentowanie najlepszych produktów także często nie przekłada się na wyniki handlowe, jeżeli strona nie rzuca się użytkownikom w oczy.
Sunrise System rozwiązał dla nas ten problem, zajmując się wypozycjonowaniem naszej strony w wyszukiwarkach internetowych. Prestiżowe lokaty świadczą jak najlepiej o nas, ale także o Sunrise System. Nakierowanie działań na efekt , sumienność i perfekcjonizm zespołu, stała gotowość do pomocy sprawiają, że ich klient dostaje dokładnie to, czego oczekiwał.

Ikona Ikona
Ikona Ikona Ikona

Na dobry start
proponujemy Ci bezpłatnie:

Bezpłatna wycena
Kontakt

Wyprzedź
konkurencję

Zadaj pytanie ekspertowi

739 943 700