61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
O firmie

Krzysztof Maćkowiak, Wiceprezes Zarządu

Krzysztof jest częścią naszej firmy od 2013 roku. Dołączył do organizacji w roli Doradcy Zarządu, a po 6 latach objął stanowisko Dyrektora Zarządzającego oraz funkcję Wiceprezesa, stając się jednocześnie Członkiem Zarządu Spółki.

Krzysztof ma ogromne doświadczenie w zakresie strategii biznesowej, poparte zarówno doświadczeniem zawodowym jak i zdobytym wykształceniem. Zanim dołączył do Sunrise System zrealizował projekty doradcze dla ponad 50 firm, wspierając je w budowaniu oraz rozwoju ich biznesu.

Ukończył Informatykę na Politechnice Poznańskiej oraz Executive MBA w ramach Aalto University School of Business. Następnie uzyskał dyplom MIT - Massachusetts Institute of Technology - Management Sloan School na kierunku Artificial intelligence - Implications for business strategy.

Prywatnie pasjonuje się fotografią, ma na koncie kilka międzynarodowych nagród. Interesuje się także inwestowaniem w sztukę oraz jest kolekcjonerem rękopisów.

Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się