61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
O firmie

Wartości i zasady

Sunrise System koncentruje się na dostarczaniu usług, dzięki którym przedsiębiorcy zyskają przewagę konkurencyjną w Sieci. Przy realizacji biznesowych celów ważne jest dla nas:

Indywidualne podejście do każdego Klienta

Internet to tak dynamiczna przestrzeń, że działać szablonowo się nie da! Każda strona WWW to przecież osobna historia, specyficzna treść i oczekiwania biznesowe. Twoją stronę obsłużymy wg sprawdzonych standardów, a przy tym mając na uwadze główny cel: Twoje priorytety.

Zaawansowana organizacja pracy

Mamy na swoim koncie kilkanaście tysięcy obsłużonych stron WWW. Osiąganie efektów i dopinanie terminów nie byłoby możliwe bez dobrej organizacji pracy. Działamy w oparciu o procedury, dzięki którym możemy systematycznie pracować nad stroną naszego Klienta i dokładnie raportować osiągane wyniki. Kluczem do sukcesu są też autorski CRM i dedykowane narzędzia SEM, które rozwijają się wraz z naszymi usługami i potrzebami Klientów.

Profesjonalna kadra

Zatrudniamy dynamicznych, świetnie zorientowanych pasjonatów e-marketingu. Ich działania wspierają fachowcy z zakresu technologii internetowych, znający m.in. XHTML, PHP, CSS czy tematykę domen i serwerów. Kompetencje naszych specjalistów podnoszą stałe szkolenia i egzaminy certyfikacyjne (np. Google Ads, DIMAQ). Trzymamy rękę na pulsie - monitorując branżowe trendy na całym świecie. Dzięki współpracy z firmami praktycznie z każdej branży gospodarki nasi pracownicy zyskują specjalizację i są do dyspozycji przedsiębiorców z różnych sektorów.

Green Sunrise

Całego Internetu i tak nie wydrukujemy ... więc tam, gdzie to możliwe, pracujemy na plikach, nie wydrukach. Gasimy światła, segregujemy odpadki. Gospodarujemy zasobami i wykorzystujemy nowoczesny sprzęt tak, by pracować w sposób jak najmniej energochłonny. Dlaczego? Nie jest nam obojętne, jak oddziałujemy na otoczenie.
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się