Wyższy standard skuteczności
Oferta

Cennik pozycjonowania

Wybieraj mądrze i zaplanuj swój budżet!
Korzystaj z usługi w wybranej wersji: SEO Smart, SEO Hybryda - bądź innych, indywidualnie dopasowanych modeli współpracy. Nasz cennik pozycjonowania to wypadkowa m. in.: wybranej opcji usługi, zakresu promocji, liczby fraz kluczowych i Twoich celow biznesowych. W cenniku pozycjonowania uwzględniamy możliwości zarówno tych najmniejszych firm, jak i wymagania największych przedsiębiorstw. Poniżej przedstawiamy założenia kilku podstawowych modeli współpracy, ale nasza oferta obejmuje znacznie więcej rozwiązań! Zgłoś się do nas, a wycenimy niezobowiązująco kampanię SEO odpowiadającą Twoim potrzebom i założeniom budżetowym. Sprawdź, jak wiele masz możliwości! Ciesz się korzyściami osiągniętymi dzięki promocji w wyszukiwarkach internetowych!
Cennik
Ty decydujesz, jak szeroki zakres działań nam zlecisz i jak chcesz wynagradzać naszą pracę – np. abonamentowo lub płacąc za efekt. Do wyboru masz kilka modeli rozliczeń:
SEO smart
Rozliczanie abonamentowe to idealne rozwiązanie dla rozpoczynających działania pozycjonerskie, ale także firm działających lokalnie i w mniej konkurencyjnych branżach
Szacunkowy koszt 1 wyrażenia kluczowego
ok. 50zł
Minimalny budżet usługi:
250 zł
SEO hybryda
Mix abonamentu i opłaty za efekt (wyniki w top 10 wyszukiwarki Google) to bardzo uniwersalny model usługi, polecany w średnio i wysoko konkurencyjnych branżach
Szacunkowy koszt 1 wyrażenia kluczowego
ok. 100zł
Minimalny budżet usługi:
400 zł
Ile kosztują słowa kluczowe ważne dla Twojego biznesu?
W celu uzyskania wyceny dopasowanej do strony internetowej i branży zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami biznesowymi:
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się