61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

WorkStreet Sp. z o.o.

WorkStreet Sp. z o.o.

Firma rekrutacyjna WorkStreet Sp. z o.o. potwierdza wysoką jakość usług e-marketingowych świadczonych przez Sunrise System sp. z o.o. jesteśmy agencją doradztwa personalnego działającą na terenie całego kraju w obszarze Direct & Executive Search, czyli rekrutacji wysoko wyspecjalizowanych profesjonalistów i menedżerów wyższego szczebla. Sunrise System wspiera nas od listopada 2012 roku w promocji w wyszukiwarce Google na strategiczne dla naszej działalności wyrażenia kluczowe.

Efekty pracy pozycjonerów z Sunrise System stały się widoczne bardzo szybko – po 2 miesiącach współpracy na wybrane zapytania nasza strona awansowała z dalekich pozycji na 5. stronie wyników do top 3 wyników – to dla nas najlepsze potwierdzenie profesjonalizmu firmy i nastawienia na osiągnięcie celów klienta. Z naszej perspektywy ważne jest również bezpieczeństwo inwestycji – dzięki uzgodnieniu ograniczenia wydatków na usługę, miesięczny budżet pozycjonowania nie przekracza założonej stawki – mimo, że wartość usługi przewyższa budżet, płacimy mniej.

Podczas współpracy z Sunrise System zaobserwowaliśmy również dużą staranność w obsłudze posprzedażowej – od momentu zawarcia umowy możemy liczyć na stały kontakt pozycjonera i naszego opiekuna z Działu Obsługi Klienta, którzy zapewniają nam regularne, szczegółowe raporty z usługi i szybką reakcję na nasze potrzeby. Do dyspozycji mamy również wsparcie SEO Copywritera. Cała atmosfera współpracy oraz zakres świadczonej usługi pozwala nam oceniać, że Spółka jest firmą rzetelną, doświadczoną i działającą wg światowych standardów branżowych. Sunrise System spełniła nasze wysokie wymagania, dlatego z przyjemnością rekomendujemy firmę innym potencjalnym odbiorcom.

Marek Głaszczka
Partner zarządzający WorkStreet Sp. z o.o.
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się