61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci

Wamat

Wamat

Firma Wamat od ponad 20 lat zajmuje się techniką estradową. Dostarczamy elementów technicznych niezbędnych na przykład w działalności scenicznej, takich jak podesty sceniczne, trybuny, uchwyty do reflektorów.
Jesteśmy znani i cenieni nie tylko w Polsce, lecz także w całej Europie. Oznacza to dla nas konieczność dostępności dla klientów z różnych miejsc, nieraz bardzo odległych. Dlatego tak istotną częścią naszego przedsiębiorstwa jest witryna internetowa. Uczynienie jej widoczną w sieci w 2004 roku powierzyliśmy firmie Sunrise System. Rozpoczęli oni pozycjonowanie naszej strony internetowej w wyszukiwarkach. Efekt w postaci wysokich lokat w wynikach wyszukiwania dał się zauważyć bardzo szybko. Wszystko to dzięki zaangażowaniu pracowników Sunrise System w promocję strony naszej firmy.
Zadowolenie z usługi pozycjonowania strony www przez Sunrise System sprawiło, że po pewnym czasie skorzystaliśmy także z możliwości usługi linków sponsorowanych. Okazało się to bardzo mądrą decyzją marketingową. Linki sponsorowane logicznie uzupełniają wizerunek firmy przodującej w branży, jaki zyskaliśmy dzięki wypozycjonowaniu. Dzięki nim jesteśmy widoczni w możliwie wielu przestrzeniach Internetu, a to ma niebagatelne znaczenie reklamowe.
Doceniamy zaangażowanie zespołu Sunrise System dokładnie za to samo, za co płacimy: za wynik.

Waldemar Burkiewicz
Prezes Zarządu Wamat Sp. z o.o.
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się