61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci

Wagraf

Wagraf

Historia Firmy Wagraf sięga roku 1957. Od początku naszej działalnościzajmujemy się wyłącznie produkcją opraw do stempli. Pomimo 50-letniejtradycji Firmy, nie zapominamy o najnowszych trendach w technologiachprodukcji i marketingu. Obok promocji w tradycyjnych mass mediachprowadzimy kampanię reklamową w Internecie.

Promocję serwisu wagraf.pl zleciliśmy Firmie Sunrise System. Współpracęz poznańską spółką rozpoczęliśmy w 2006r. Zaraz po wyemitowaniu linkówsponsorowanych zauważyłem wzrost oglądalności naszej stronyinternetowej. Przyczyniło się to do odnotowania większej sprzedażyoferowanych przez nas produktów. Nie czekałem długo na poszerzeniedziałań marketingowych w Internecie. Specjaliści zatrudnieni w SunriseSystem przeprowadzili badanie strony www i przygotowali strategięreklamową pod kątem pozycjonowania naszego serwisu.

W Firmie Sunrise System zawsze spotykam się z miłą obsługą i chęciąpomocy. Kontaktując się z pracownikami Spółki, mogę liczyć na ichzaangażowanie i profesjonalne podejście do tematu.

Wysokie kwalifikacje, doświadczenie i empatia to cechy zespołu SunriseSystem. Wymienione atrybuty są źródłem skuteczności ich działań.

Krzysztof Popławski
Właściciel Wagraf
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się