61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

SportowaHurtownia

SportowaHurtownia

Widoczność w Internecie, zwłaszcza dla firm zajmujących się sprzedażą, jest obecnie dużym ułatwieniem. Właśnie to skłoniło nas do podjęcia współpracy z Sunrise System. Po zaledwie pół roku już widzimy pierwsze efekty. Zauważalnie zwiększyła się przede wszystkim liczba wyświetleń strony naszej hurtowni – od listopada 2019 roku odnotowaliśmy wzrost o ponad 90%. Na początku współpracy z Sunrise System byliśmy wyszukiwani na niecałe 900 zapytań, a obecnie jest ich ponad 1400. Oznacza to, że użytkownikom znacznie łatwiej odnaleźć naszą ofertę w sieci.

Zajmujemy się sprzedażą sprzętu i akcesoriów sportowych głównie dla szkół, klubów i ośrodków. Ograniczenia związane z COVID-19 stały się zatem dużym obciążeniem dla naszej branży. Na szczęście specjaliści z Sunrise System stanęli na wysokości zadania pomagając nam w rozbudowaniu strony. Doceniamy przede wszystkim dobry kontakt z doradcami i pozycjonerami. Na bieżąco dostajemy od nich wskazówki, jak zmieniać naszą platformę, aby była bardziej przyjazna dla klientów i dostosowana do ich potrzeb.

Cezary Żaromski
Właściciel hurtowni
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się