61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Sparta

Sparta

Choć Internet nie jest już nową usługą, jest medium nieustannie się rozwijającym. Rozwój Internetu przejawia się między innymi w lawinowo rosnącej liczbie stron www oraz sklepów internetowych.

W rzeczywistym świecie zbudownie firmy jest ogromnie kapitałochłonne, natomiast budowa witryny www staje się coraz tańsza i prostsza, często wręcz bezpłatna. Problemem dla naszej firmy, o dużym rzeczywistym potencjale i bardzo szerokiej ofercie, było to, że nasza strona www ginęła wśród tysięcy podobnych witryn, za którymi jednak najczęsciej nie było adekwatnej oferty handlowej i jakości usługi.

Dzięki współpracy z firmą Sunrise System strona naszej firmy zyskała pozycję adekwatną do rzeczywistej oferty. Pragnę podkreślić, że jesteśmy firmą cechującą się wysokim poziomem etycznym i naszym celem, co bardzo jasno określiliśmy, było głównie właściwe skomponowanie i przebudownie treści na stronach www.

Efekty pracy były znakomite, w tej chwilii również w Internecie jesteśmy jednym z liderów w naszej branży - tak więc nasz cel został osiągnięty. Pragnę dodać, że oprócz kompetencji firmę Sunrise System wyróżnia niezwykle serdeczny, otwarty stosunek do klienta. Polecamy tę firmę!

Marek Pastwa
Prezes Zarządu firmy Sparta Sp. z o.o.
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się