61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

sowul

sowul

Firma Sowul&Sowul jako prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo dba zarówno o kompleksowość oferty, opartej na produkcji nasion traw, jak i kontakt z klientami i dobrą reklamę.

W trosce o promocję współpracujemy ze spółką Sunrise System. Po nawiązaniu kontaktu otrzymaliśmy wyczerpujące informacje na temat parametrów naszego serwisu oraz wymagań wyszukiwarki wobec stron, które się pozycjonuje. Dzięki wskazówkom udzielonym przez specjalistę ustaliliśmy zakres wyrażeń kluczowych, według których użytkownicy wyszukują firm z naszej branż. Pozycjoner zajął się optymalizacją oraz regularnym promowaniem strony na wybrane wyrażenia. Skutek jest zgodny z zamierzeniami i potrzebami reklamowymi: jesteśmy w pierwszej dziesiątce wyników. przy tym należy podkreślić, że koszt tej kampanii nie jest wysoki. Mimo wypracowania wyższych kwot niż założony budżet, mamy stabilność kosztów.

Polecamy Sunrise System jako sprawdzoną firmę, dzięki której reklama w Internecie nie jest obciążeniem, a jednocześnie przynosi efekty handlowe.

Przemysław Sowul
Prezes Zarządu Sowul&Sowul Sp. z o.o.
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się