Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

SamDlaMam.pl

SamDlaMam.pl

Jako sklep internetowy dedykowany mamom i ich dzieciom ogromną wagę przykładamy do jakości oraz do stałego rozwoju. Te dwa czynniki były bardzo istotne również w przypadku wyboru firmy, która miała podjąć się promowania naszego serwisu. Zdecydowaliśmy się na specjalistów z firmy Sunrise System. Od samego początku współpracy te dwa parametry - jakość i rozwój - są zachowane.

Naszym założeniem była przede wszystkim poprawa widoczności w sieci. Już na ten moment wyświetlenia naszej strony wzrosły o 15.95%, natomiast kliknięcia o prawie 10%! Jest to szczególnie istotne podczas aktualnie trwającej epidemii Covid-19. Ponadto firma stara się pomóc swoim Klientom, tworząc specjalne pakiety i porady dla przedsiębiorców.

Sunrise System, jest już trzecią agencją marketingową, której powierzyliśmy promocję naszej strony - tym bardziej nasze oczekiwania są wysokie. Obserwując dotychczasową współpracę jesteśmy zadowoleni i polecamy tę firmę. Szczególnie doceniamy stały kontakt z Klientem, indywidualne podejście oraz systematyczne raporty z pracy wykonywanej na stronie.

To dopiero początek naszej drogi z Sunrise System dlatego wyrażamy nadzieję, że jakość i rozwój zostaną zachowane, a uzyskiwane wyniki widoczności będą to stale potwierdzać!

Anna Wójcik
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się