61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

ROBERT WAROWNY "WARMAX"

ROBERT WAROWNY

Nasz sklep narzędziowy i hurtownia elektronarzędzi Warmax, działają już od ponad 20 lat. Naszym Klientom dostarczamy profesjonalne narzędzia i maszyny oraz akcesoria i części zamienne. Działamy zarówno na rynku polskim, jak i za wschodnią granicą.

Do agencji Sunrise zwróciliśmy się w sierpniu 2020 roku, ponieważ chcieliśmy przekierować ruch z prężnie działającego u nas Allegro - na własny sklep internetowy. Po ponad roku współpracy, możemy szczerze polecić agencję jako solidnego partnera w biznesie. Na uznanie zasługuje szczególnie świetna komunikacja z całym zespołem projektowym - zawsze możemy liczyć na doradztwo i wsparcie, które jest dla nas kluczowe. Dobór indywidualnej strategii, dopasowanej do naszych potrzeb i celów przyczyniła się do zadowalających nas wzrostów, czyli wzrost wyświetleń o 513,49%, oraz wzrost liczby kliknięć o 129%. Cenimy sobie również wsparcie dodatkowymi treściami oraz profesjonalną obsługę kampanii Google Ads.

Jeżeli ktoś z Państwa poszukuje godnej zaufania agencji, która pomoże w rozwijaniu e-biznesu, a ceni sobie we współpracy dobrą komunikację, jeszcze raz polecam firmę Sunrise System

Robert Warowny
Prezes
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się