Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Rapcewicz

Rapcewicz

Firma Sunrise System jest naszym partnerem biznesowym od sierpnia 2020 roku. Nawiązując współpracę zależało nam na szczegółowym, a zarazem estetycznym przedstawieniu naszej oferty, tak by przyciągała uwagę potencjalnych Klientów. Nasze oczekiwania nie były wygórowane – oczekiwaliśmy nowego designu strony, dlatego zdecydowaliśmy się na produkt o nazwie Website Leader.

Usługa przekonała nas możliwością zaprojektowania nowoczesnej witryny, przy jednoczesnym wsparciu i utrzymaniu serwisu. Co więcej zapewnia ona podłoże do pozycjonowania, które zespół specjalistów zaproponował wykorzystać poprzez połączenie usługi z Seo Cloudem.

Na dużą pochwałę w Sunrisie zasługuje szybkość reakcji. Nasza współpraca rozpoczęła się błyskawicznie – pierwsze kroki do stworzenia nowej witryny zostały podjęte w ciągu dwóch dni, a wstępne warianty strony otrzymaliśmy po niecałym tygodniu. Efekt finalny projektu - był naprawdę WOW! Oprócz tego, że strona zyskała nową odsłonę, została wzbogacona o funkcjonalności takie jak formularz kontaktowy czy mapa Google.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy. Wspomniane wyżej czynniki bezpośrednio wpływają na nasze wyniki! Strona jest wyświetlana niemal 1,5 tysiąca razy miesięcznie, a liczba wejść na nią wzrosła 9-krotnie!

Renata Rapcewicz
Właściciel
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się