61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Radio Taxi Wawel

Radio Taxi Wawel

Usługi transportowe charakteryzują się bardzo dużą konkurencyjnością, szczególnie w rozumieniu lokalnym. To zmobilizowało nas do podjęcia kroków w kierunku marketingu internetowego w 2020 roku. Będąc jedną z wielu firm w Krakowie oferującą przewóz osób, chcieliśmy najpierw przyciągnąć do siebie potencjalnych klientów, a następnie przekonać ich do jakości naszych usług. Naszym celem był zatem wzrost widoczności strony oraz jej przebudowa w taki sposób, aby zachęcała do pozostania na niej.

Byliśmy przekonani, że jedyną opcją wizualnego odświeżenia naszej witryny jest stworzenie jej od podstaw. Nic bardziej mylnego. Okazało się, że z pomocą Sunrise System możemy zmienić design i technologię strony przy zachowaniu jej dotychczasowego contentu, w niecałe trzy tygodnie. Wszystko za sprawą usługi Website LEADer. To rozwiązanie pomogło nam wyeliminować wszelkie dotychczasowe problemy związane z naszą witryną. Szereg działań związanych z poprawą funkcjonalności i estetyki strony, a nawet elementów angażujących klienta jest zawarty w korzystnej cenie płatnej abonamentowo. Nie trzeba płacić wiele, by cieszyć się nowoczesną stroną!

Dzięki Sunrise i ich nowoczesnej technologii możemy cieszyć się stroną zupełnie odmienioną, uzupełnioną o wiele ciekawych funkcjonalności takich jak mapa Google. A co najważniejsze – od teraz Klient ma możliwość zamówić taxi poprzez formularz czy aplikację! Dodatkowo, nasza nowa strona jest „seo-friendly” co oznacza, że jest świetnie przygotowana do pozycjonowania. Dzięki temu możemy dążyć do maksymalizowania efektów marketingu internetowego wykorzystując synergię działań! W efekcie notujemy ponad 220% więcej wyświetleń i prawie 400% więcej kliknięć.

Doradztwo i otwartość firmy Sunrise System jest na najwyższym poziomie - zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Dlatego właśnie doceniając ich wkład i zaangażowanie na każdym etapie współpracy, serdecznie polecamy tę firmę.

Katarzyna Ziębińska
Wiceprezes
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się