61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ROMAN LANGOWSKI

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ROMAN LANGOWSKI

Sklep internetowy oparty o platformę PrestaShop.

Hurtownia kosmetyczna AGA powierzyła promocję firmyw Sieci agencji Sunrise System. Przekonała nas do tego pozycja agencji krajowego lidera w branży pozycjonowania oraz status partnera Google.

Jesteśmy niewielką, lecz prężnie rozwijającą się firmą i otrzymaliśmy ofertę dopasowaną do naszych potrzeb i możliwości. Kompleksowy Pakiet SEM Menedżer zapewnił rozbudową strategię działania w Sieci oraz koordynację wszystkich aktywności pod okiem dedykowanego SEM Menedżera. Pozytywnie oceniamy sposób i efekty realizacji usługi. Nasza hurtownia zyskała nowe kanały kontaktu z Klientami i nowe wejścia na stronę. Profile na portalach społecznościowych (Facebook, Twitter) oraz wizytówka w usłudze Google Moja Firma wpłynęły korzystnie na identyfikację naszej firmy w Internecie. Dobre wyniki przyczyniły się do przedłużenia współpracy.

Przed podjęciem współpracy nie mieliśmy dużej wiedzy na temat pozycjonowania i promocji w Internecie. Specjaliści z Sunrise System pomogli nam zrozumieć mechanizmy działania reklamy SEO i SEM i wykazali się dyspozycyjnością i zaangażowaniem. Otwartość, elastyczne podejście i sumienna realizacja założonych zadań sprawiły, że możemy pozytywnie zaopiniować współpracę z Sunrise System.

Roman Langowski
Właściciel P.W Roman Langowski
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się