61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci

Poltrack sp. z o.o.

Poltrack sp. z o.o.

W imieniu Poltrack sp. z o.o. zachęcamy do podjęcia współpracy z firmą Sunrise System. Naszą rekomendację popieramy osobistym doświadczeniem w kooperacji z poznańską agencją internetową. Chcieliśmy skorzystać z reklamy SEO i SEM, dlatego nawiązaliśmy współpracę z krajowym liderem w branży pozycjonowania.

Oceniając pracę Sunrise System doceniamy przede wszystkim dyspozycyjność jej pracowników, solidność oraz profesjonalizm w zakresie wykonywanych zadań. Dzięki Sunrise System nasza strona internetowa: po pierwsze – stała się bardziej przyjazna dla odbiorów i wyszukiwarek, po drugie – na istotnych dla nas wyrażeniach kluczowych pojawia się obecnie w pierwszej dziesiątce w naturalnych wynikach wyszukiwania, po trzecie – jest częściej odwiedzana przez użytkowników Internetu. W ramach wykupionej usługi na pozycjonowanie przygotowano dla naszego serwisu wartościowe treści zgodne z zasadami SEO, wykonano szereg prac optymalizacyjnych.

W związku z zadowalającymi efektami współpracy rozbudowaliśmy jej zakres o promocję internetową dla niemieckiej domeny z wykorzystaniem Google AdWords. W ostatnim czasie skorzystaliśmy również z nowej usługi firmy – MobileSite – i dostosowaliśmy naszą stronę internetową do potrzeb użytkowników urządzeń przenośnych.

Krystyna Kuros
Prezes Zarządu „Poltrack” sp. z o.o.
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się