61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Polcargo-Medyka

Polcargo-Medyka

Polcargo-Medyka wywodzi się z państwowej firmy Polcargo założonej w 1949 roku. Doświadczeni i wykwalifikowani inspektorzy wykonują kontrole ilościowe i jakościowe towarów. Posiadamy niezależne akredytowane laboratorium, w którym wykonujemy analizy laboratoryjne. Więcej o firmie można dowiedzieć się z naszej strony internetowej wykonanej przez Sunrise System sp. z o.o.

Od początku współpracy doceniliśmy Spółkę za jej fachowość i profesjonalizm. Po rejestracji hostingu i domeny podjęcie kolejnej współpracy było tylko kwestią czasu. Sunrise System zleciliśmy również prace programistyczne, a w ostatnim czasie skorzystaliśmy z Programu Rekrutacja. Co najważniejsze Spółka zajmuje się cały czas efektywnym pozycjonowaniem naszej strony internetowej.

Jako stali partnerzy firmy Sunrise System sp. z o.o. możemy wiernie odzwierciedlić jakość oferowanych usług. Najlepszą oceną jest wykaz proponowanych przez firmę możliwości, z których skorzystaliśmy. Zaufanie, którym obdarzyliśmy Sunrise System, nie raz dało spodziewany efekt. Nasza długotrwała współpraca pozwala nam ocenić kwalifikacje Firmy i rekomendować ją jako przyjaznego i solidnego partnera biznesowego.

Marek Drabik
V-ce Prezes Zarządu Polcargo-Medyka Sp. z o.o.
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się