61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

PIOTR OKRZESIK SPRINT

PIOTR OKRZESIK SPRINT

Pozytywnie oceniam dotychczasową współpracę z Sunrise System w zakresie promocji mojej firmy w Internecie.

Prowadzę działalność usługową, skoncentrowaną przede wszystkim na wynajmie rusztowań budowlanych. Zależało mi na dotarciu poprzez kanały online do klientów z całej Polski, poszukujących nietypowych rozwiązań w obszarze rusztowań modułowych.

Specjaliści Sunrise System zaproponowali nowe rozwiązanie. Usługa SEO Cloud miała umożliwić promocję całego serwisu. W przypadku klasycznego pozycjonowania promocja strony skupia się na optymalizacji witryny na kilka określonych fraz. Zrezygnowanie z pozycjonowania krótkiej listy słów kluczowych miało poprawić widoczność i skutkować większą liczbą wyświetleń.

Rzeczowe wyjaśnienia działania tej nowej w branży SEO usługi skłoniły mnie do podjęcia decyzji o wyborze właśnie tego rozwiązania. Otrzymałem gwarancję, że już po 3 miesiącach moja witryna będzie widoczna na co najmniej 47 wyrażeń w efekcie – było to 60 wyrażeń po pierwszym kwartale współpracy.

Wzrost liczby wyświetleń o 345% i liczby kliknięć o 225% już po jednym miesiącu współpracy zdecydowanie poprawiły widoczność serwisu, a na tym zależało mi najbardziej. Ponadto duży ruch na stronie stale się utrzymuje, co przekłada się na wysokie zainteresowanie moją ofertą.

Korzystny dla mojego serwisu jest również wzrost liczby fraz, na których moja witryna wyświetla się wysoko w naturalnych wynikach wyszukiwania. Usługa SEO Cloud skupiona jest na poprawieniu widoczności witryny dla szerszej grupy wyrażeń kluczowych, również typu „long tail” i bazuje na zwiększonej wśród Internautów wyszukiwalności wyrażeń z dwóch lub więcej słów. Dzięki optymalizacji pod kątem szerszej listy fraz do mojej strony docierają osoby zainteresowane różnymi aspektami mojej oferty. Jest to dodatkowy efekt prac optymalizacyjnych Sunrise System w ramach stosowanej przez nich nowej strategii pozycjonowania, który pozytywnie mnie zaskoczył.

Polecam firmę Sunrise System wszystkim, którzy poważnie myślą o nowoczesnej reklamie internetowej. Dzięki nowej formule pozycjonowanie stało się bardziej dopasowane do potrzeb moich odbiorców, a forma biznesowa – do moich oczekiwań. Błyskawiczne efekty, a ponadto wsparcie od strony technicznej oraz rozbudowane działania optymalizacyjne sprawiły, że podjąłem decyzję o promocji drugiej witryny internetowej również z Sunrise System.Piotr Okrzesik - Właściciel

Piotr Okrzesik
Właściciel
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się