Wyższy standard skuteczności
Klienci

Party Serwis Catering - Melon Sp.J.

Party Serwis Catering - Melon Sp.J.

W październiku 2011 roku powierzyliśmy firmie Sunrise System Sp. z o.o. promocję naszej strony internetowej www.partyserwis.pl. W poszukiwaniu najkorzystniejszego rozwiązania, zdecydowaliśmy się na Pakiet SEM Concierge - nowatorską, trzymiesięczną usługę, łączącą w sobie pozycjonowanie, kampanię linków sponsorowanych oraz reklamę na portalach społecznościowych.

Specjaliści z Sunrise System skupili się na doborze optymalnych wyrażeń kluczowych, opracowali spójną i skuteczną strategię promocyjną, która doprowadziła do znacznego zwiększenia ruchu na naszej stronie.

Efekty trzymiesięcznej współpracy oceniamy jako znakomite. Pomimo tak krótkiego czasu aż 6 pozycjonowanych fraz znalazło się w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania. Zaskoczyła nas również elastyczność kampanii AdWords, która okazała się prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Dzięki tej wieloaspektowej promocji całkowita liczba odwiedzin naszej strony wzrosła o 50%. Wynik ten utwierdził nas w przekonaniu, że firma Sunrise System jest rzetelnym i godnym polecenia dostawcą usług SEO i SEM. Podjęliśmy decyzję o przedłużeniu współpracy i oczekujemy kolejnych rezultatów.

Emilia Melon-Olchowicz
Party Serwis Catering - Melon Sp.J.
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się