Wyższy standard skuteczności
Klienci

Multikop Sp. z o.o.

Multikop Sp. z o.o.

Firma Multikop Sp. z o.o. specjalizuje się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań cyfrowej techniki biurowej. W codziennej pracy szczególną uwagę zwracamy na jakość i rzetelność świadczonych usług i tych samych cech oczekujemy od naszych potencjalnych partnerów. Dlatego też promocję firmowego serwisu www.multikop.pl postanowiliśmy powierzyć poznańskiej Spółce Sunrise System.

Współpracę rozpoczęliśmy na początku grudnia 2011 roku w ramach realizacji nowatorskiej usługi – Pakietu SEM Menedżer. Dzięki niej mogliśmy sprawdzić potencjał reklamowy naszej strony internetowej, a także skuteczność pozycjonowania, kampanii linków sponsorowanych oraz promocji w serwisach społecznościowych.

Efekt naszej, zaledwie, trzymiesięcznej współpracy był bardzo satysfakcjonujący. Większość priorytetowych dla nas wyrażeń kluczowych znalazła się na najwyższych miejscach naturalnych wyników wyszukiwania, natomiast precyzyjnie opracowana kampania linków sponsorowanych już od pierwszych dni cieszyła się dużym zainteresowaniem potencjalnych klientów. Szybko poznaliśmy swoje wspólne cele i oczekiwania, co zaowocowało wypracowaniem dobrej strategii działania na kolejne miesiące współpracy, w ramach kolejnego już pakietu SEM. Niniejszym rekomendujemy firmę Sunrise System jako doświadczonego i rzetelnego partnera. Jesteśmy głęboko przekonani, że dalsza współpraca będzie równie owocna i satysfakcjonująca, jak dotychczas.

Mirosław Butt-Hussaim
Dyrektor Multikop Sp. z o.o.
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się