61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Moda VIP

Moda VIP

Sklep internetowy oparty o platformę RedCart.

W zakresie marketingu internetowego próbowałam wielu rozwiązań - zaczynając od usług profesjonalnych agencji, po własne możliwości. Niestety, nie byłam zadowolona z efektów. Z tego powodu, decyzja o nawiązaniu kolejnej współpracy, nie była dla mnie łatwa. Niemniej jednak zaryzykowałam i powierzyłam stronę modavip.pl firmie Sunrise System. Jedyne czego żałuję…to, że nasze drogi spotkały się tak późno :)

Z przebiegu współpracy jestem bardzo zadowolona – zarówno pod kątem efektów jak i obsługi. Dzięki Sunrise System, moja strona jest widoczna dla wszystkich rodziców poszukujących stroi wizytowych dla swoich małych księżniczek. To fakt – nie odczucie, gdyż ruch na niej wzrósł o ponad 100%! Szczególnie doceniam kontakt z indywidualnym zespołem projektowym, który pochylając się nad moimi potrzebami w czasie pandemii, udowodnił jak ważny jest dla nich Klient.

Sunrise System szczerze polecam – nie jako usługodawcę, ale jako partnera w prowadzeniu biznesu!

Justyna Dąbrowska
Właścicielka
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się