61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

mixparty

mixparty

Sklep internetowy oparty o platformę IdoSell Shop.

Pierwszą umowę na pozycjonowanie strony mixparty.pl podpisaliśmy z agencją Sunrise System pod koniec 2015r. Wtedy naszym głównym celem było zwiększenie rozpoznawalności marki poprzez poprawę pozycji naszego serwisu w wyszukiwarce Google, na wybrane wyrażenia kluczowe. Zależało nam również na tym, by podejmowane wspólnie działania oraz wypracowana tym samym widoczność i rozpoznawalność firmy przełożyły się na realną sprzedaż. Aktualnie wróciliśmy do współpracy z Sunrise System w ramach zupełnie nowej formuły. Zainteresowała nas ona nie tylko ze względu na możliwe do wypracowania efekty, lecz także atrakcyjne warunki umowy oraz jej koszt. Usługa SEO Cloud jest dokładnie tym, czego potrzebowała nasza firma.

Sklep internetowy Mix Party jest miejscem, w którym znajdą Państwo dekoracje i akcesoria na imprezy oraz setki oryginalnych strojów karnawałowych czy na Halloween dla dzieci i dorosłych. Odpowiednie działania pozycjonerskie są więc kluczem do realizacji celów biznesowych naszej firmy, która skupia swoją aktywność w Internecie. SEO Cloud pozwala nam natomiast na promocję całego serwisu bez konieczności wyboru najważniejszych grup produktowych.

Pamiętając wysoki poziom obsługi oraz doskonały kontakt z całym zespołem Sunrise System odpowiedzialnym za pozycjonowanie strony mixparty.pl, z chęcią podjęliśmy współpracę w ramach nowej usługi. Już po pierwszym miesiącu prac przeprowadzonych przez zespół agencji widzimy, że firma w dalszym ciągu dba o swoich Klientów.

Skuteczność prowadzonych działań, jak również bardzo dobry kontakt z Opiekunem Klienta, Specjalistą ds. Pozycjonowania czy resztą zespołu Sunrise System są tym, za co chętnie polecamy tę agencję innym przedsiębiorcom.

Wiesław Brzeski
Pełnomocnik firmy
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się