61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

MEBLE TAKER

MEBLE TAKER

Meble Taker to marka, która od 40 lat działa w branży meblowej. Dzięki bogatemu doświadczeniu przekazywanemu z pokolenia na pokolenie produkujemy meble tapicerowane, a nasze działania skupiają się głównie na zamówieniach indywidualnych. Jesteśmy firmą, która mimo upływu czasu dostosowuje się do oczekiwań swoich Klientów, dlatego w 2013 roku zainwestowaliśmy w reklamę internetową i pozycjonowanie naszego serwisu.

Od 9 lat działamy z agencją Sunrise System, która dba o pozycje naszej strony internetowej w Google. Mimo tego, że wraz z upływem czasu strategia naszej firmy wielokrotnie się zmieniała,pozycjoner zawsze dopasowywał swoje działania do naszych oczekiwań. W chwili obecnej skupiamy się przede wszystkim na Bydgoszczy i województwie kujawsko-pomorskim i tutaj zajmujemy czołowe pozycje w Google.

Jesteśmy wdzięczni za owocną współpracę, która trwa przez lata i polecamy firmę Sunrise System. To profesjonalny i stabilny partner na lata.

Sławomir Olszewski
Właściciel
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się