61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Mago Partner

Mago Partner

Mago Partner od 10 lat działa w branży wyposażenia sklepowego – nie twierdzimy, że wiemy wszystko o tym rynku, ale że umiemy się nieustannie uczyć i dostosowywać do jego wymogów. Jednym z przejawów elastycznego reagowania na potrzeby rynkowe jest forma promocji – dziś warto się reklamować tak naprawdę głównie w Internecie. Wybraliśmy strategię najbardziej ekonomiczną, a przy tym zyskowną: pozycjonowanie.

Sunrise System przygotował dla nas propozycję współpracy 15-miesięcznej i przez pierwsze 3 miesiące płaciliśmy złotówkę za każde z ważnych dla nas wyrażeń – w kolejnych – jedynie wartość pozycji w pierwszej dziesiątce wyników. Najlepszym dowodem naszego zaufania i zadowolenia z pozycjonowania jest przedłużenie współpracy.

Współpracujemy z Sunrise System, ponieważ chcemy mieć dobrze wypozycjonowaną stronę i za jej pośrednictwem przyciągać klientów. Cenimy jakość obsługi, regularny kontakt ze strony opiekuna serwisu oraz raporty komunikujące jego pozycje. Wystarczy jednak, że wpiszemy frazy kluczowe, by zobaczyć naszą ofertę na pierwszej stronie wyników. I to jest najlepsza rekomendacja.

Maciej Pleczyński
Właściciel Mago Partner Wyposażenie Sklepów i Magazynów Maciej Pleczyński
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się