61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

LOG HOUSE

LOG HOUSE

Jako firma Log House zajmujemy się budową domów z bali. Nasza przygoda z Sunrise System zaczęła się w 2017 roku, kiedy to zdecydowaliśmy się na współpracę w kwestii pozycjonowania naszego serwisu.Była to świetna decyzja! W chwili obecnej wszystkie kluczowe dla nas hasła związane z domami z bali znajdują się na wysokich pozycjach w wyszukiwarce, co sprawia, że ilość spływających do nas zamówień przerosła nasze oczekiwania.

Bardzo cenimy sobie bezpieczeństwo i komfort w tej współpracy. Nasz opiekun zawsze proponuje nam ciekawe rozwiązania - na przykład w kwestii rozbudowy serwisu o dodatkowe treści. Nasza strona zatem cały czas rośnie i to nie tylko w wynikach wyszukiwania, ale również rozbudowuje się o dobrej jakości content.

Oprócz tego cenimy sobie bliski kontakt z pozycjonerem, który na bieżąco informuje nas o przebiegu postępów SEO. Jesteśmy dzięki temu w stanie w stu procentach zająć się realizacją zamówień i obsługą naszych Klientów. Polecamy firmę Sunrise System! To profesjonalna agencja, która z pewnością zadba o każdego klienta kompleksowo i skutecznie.

Gabriel Gawlak
Właściciel
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się