61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Kociński Kręgosłup

Kociński Kręgosłup

Decyzja o podjęciu współpracy z firmą Sunrise System nie była łatwa, ponieważ zetknąłem się z negatywnymi opiniami na ich temat. Rozmowa z doradcą handlowym przekonała mnie jednak do jej rozpoczęcia. Po dwóch latach owocnej współpracy, ze spokojnym sumieniem mogę stwierdzić, że owe opinie były bezpodstawne i szczerze polecić firmę Sunrise System jako partnera godnego zaufania.

Decydując się na promocję strony, zależało mi na dotarciu do pacjentów z całego kraju. Dzięki usłudze SEO Cloud stało się to możliwe – wyświetlenia strony wzrosły o ponad 220%. To co cenię najbardziej we współpracy, to poczucie bezpieczeństwa, jakie daje mi fakt, że wspierają mnie profesjonaliści oraz to, że na bieżąco jestem informowany o pracach wykonywanych na mojej stronie. Dobry kontakt ze specjalistami sprawia, że współpraca przebiega w miłej atmosferze.

Rafał Kociński
Właściciel
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się